У Львівському палаці мистецтв відкрили фотовиставку газети «День»

15:51 29 квітня 2015 р.

Фото до новини


Фото: «День»

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, експозиція у Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 вміщує орієнтовно 160 світлин з-поміж переможців XVI Міжнародного Фотоконкурсу газети «День».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 29 квітня, «Щоденному Львову»:

«У Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 відкрили фотовиставку газети «День». Експозиція вміщує орієнтовно 160 світлин з-поміж переможців XVI Міжнародного Фотоконкурсу газети «День».

Вони обрані з понад 2 тис. фоторобіт, надісланих з усіх куточків України як фотографами-професіоналами, так і фотолюбителями в номінаціях «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», «Світ очима дітей» та в окремій номінації від міжнародної організації ПРООН «Будуємо нову країну разом». міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу:

«Газета, насправді, є такою, яким є головний редактор. Тут зібрались люди, які читають газету «День». Це мудра, гостра, популярна газета.

За 25 років незалежності в Україні було випущено багато газет, але «День» був вчора, «День» є сьогодні і «День» буде завтра. Часто газету «День» називають газетою української інтелігенції.

Я в руках маю такий маленький «браслет життя», який плетуть наші пластуни – вони їх реалізовують, а кошти, виручені з продажу, перераховують на  допомогу потребуючим. Ваша газета – це такий своєрідний «браслет життя» для України, який охоплює всю нашу державу.

Тут є унікальні фотографії, де падає сльоза, коли ти на них дивишся, де з’являється радість - все як в нашому житті. Дуже часто можна почути: «коли закінчиться війна?», «а що треба зробити, щоб перемогти?», можливо нова зброя, так, безперечно, але війни, як правило, перемагаються інтелектом, а інтелект треба розвивати і тому треба читати».

Значна частина світлин присвячена головним подіям минулого року – Революції Гідності на Майдані та війні на Сході країни. У фокусі – люди, які творять історію сьогодні.

Фотоконкурс «Дня», який проводиться щорічно з 1999-го року  це найбільш масштабний соціальний проект газети, що поряд з іншими культурно-просвітницькими ініціативами видання (Бібліотекою «Україна Incognita», Літньою школою журналістики «Дня», премією ім. Джеймса Мейса «За громадянську позицію» та ін.) став вже її візитівкою.  Традиційно усі відвідувачі виставки зможуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на їхній погляд, світлину. У день закриття виставки за результатами цього голосування буде оголошено володаря титулу глядацьких симпатій від Львова.

Світлини, що особливо сподобаються, можна буде придбати в редакції «Дня».

Виставка триватиме з 29 квітня до 10 травня 2015 р. Вхід вільний, з 11.00 до 18.00, окрім понеділка».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів