У Львівському історичному музеї відкриють виставку «Портрет солдата»

16:30 16 грудня 2016 р.

У суботу, 17 грудня, о 14:00 у приміщенні Львівського історичного музею на площі Ринок, 6) розпочнеться церемонія відкриття виставки фоторобіт журналістки та фотографа Віки Ясинської «Портрет солдата».

Про це повідомили сьогодні, 16 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Фотографії носять напівдокументальний характер: портрети поєднані з цитатами воїнів, у яких відображені їхні думки, мотиви, переживання та військовий досвід.

«Портрет солдата» – фотографії чоловіків, котрі добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході нашої країни. Впродовж останнього року автор записувала історії війни з вуст її учасників», – повідомити також в облдержадміністрації.

«На виставці представлено портрети лише деяких захисників нашої країни. Це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишилися байдужими до подій на сході і ризикували своїм життям, керуючись власними переконаннями», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Після презентації у Києві, яка відбулась у березні цього року, виставка мандрує найбільшими містами України, а також рідними містечками та селами бійців – героїв виставки. У Львові експозиція триватиме з 17 грудня до 4 січня 2017 року. Організаторами заходу є ГО «ВГО Побратими» та МБФ «Мистецький тил», – зазначили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу