У Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки проведуть аудит

15:10 22 червня 2015 р.

  • 0
Львівський драматичний театр імені Лесі Українки

Львівський драматичний театр імені Лесі Українки
Фото: ipress.ua

Сьогодні, 22 червня, в департаменті гуманітарної політики Львівської міськради зібралися спільно з його керівництвом актори драматичного театру імені Лесі Українки – аби за круглим столом вирішити проблеми, що склались.

Директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна повідомила сьогодні, 22 червня: «Перш за все, буде створена комісія, яка буде працювати та розгляне всі вимоги, які до нас надійшли від працівників театру. Окрім того, буде проведено аудит фінансово-господарської діяльності театру і, відповідно, будуть прийняті певні рішення даної комісії. Тоді і будемо говорити далі. Думаю, що до кінця цього тижня вийде перевірка по фінансово-господарському аудиту і залежно від того, яка буде ситуація, будуть чітко зрозумілі наступні кроки».

Своєю чергою, начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Магдиш зазначила:

«Зараз треба повернути ситуацію в нормальне, дискусійне і, в першу чергу, правове поле. Повна перевірка театру дасть певні відповіді на блок питань, які були тут поставлені. 

Вирішення цих питань дасть можливість рухатись далі, переходити у дискусійне поле і вирішувати цей морально-етичний конфлікт між трудовим колективом і керівником театру. Тут повинне бути бажання дійти до якогось компромісу чи до якогось рішення з обох сторін. 

У конфлікті не буває повністю правих, завжди винні обидві сторони, і як тут заявили, управління культури також. Нашим виправданням може служити тільки те, що, на жаль, від театру не надходило жодних меседжів про якісь проблемні чи складані ситуації. 

Можливо, це пов’язано з тим, що актори не знали, не вміли чи не хотіли виносити це назовні, але, як показує практика, таке приховування проблем спрацьовує на мінус. Для проблем, які не вдається вирішити всередині колективу або які заходять в глухий кут, має бути третя сторона, яка повинна розмовляти і з одними, і з другими. Зараз ми спробуємо, хоч вже трохи пізно, стати цим медіатором і почути позицію одну, другу і третю».

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також додали: «Нагадаємо, позавчора актори Львівського театру імені Лесі Українки оголосили страйк та недовіру директору театру. Після перемовин, вночі працівники театру розбарикадували приміщення».

Як інформував «Щоденний Львів», колектив драматичного театру висловив недовіру своєму директору.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу