Колектив Львівського драматичного театру висловив недовіру своєму директору (відео)

21:00 20 червня 2015 р.

  • 0
Львівський драматичний театр імені Лесі Українки

Львівський драматичний театр імені Лесі Українки
Фото: ipress.ua

Олексія Коломійцева підозрюють у фінансових махінаціях і перевищенні посадових обов’язків.

«Сьогодні під час вистави «Дівка» колектив Львівського драматичного театру імені Лесі Українки висловив недовіру директору театру Коломійцеву Олексію Володимировичу», – повідомили в суботу на сайті театру, де також інформують:

«Нижче подаємо Вам текст промови! А також вимоги! Відео шукайте у соціальних мережах та за посиланням у «YouTube»: http://youtu.be/OPhmfrL6Rv0

Доброго вечора, шановні глядачі! Просимо вибачення, але сьогодні вистава не відбудеться. Ми хочемо висловитися!

Колектив нашого театру висловлює недовіру директорові Коломійцеву Олексію Володимировичу у підозрі фінансових махінацій та перевищення посадових обов’язків. Неодноразово ми висловлюємо нашу думку в усній формі, але нас не було почуто!

Тут присутні актори, звукорежисер, освітлювач, монтувальники, адміністративний персонал тощо.

Ми присвятили театрові не один рік і зробили свій внесок у його розвиток. Ми довго терпіли, але кожне терпіння має межі.

На жаль, директор театру не виконує своїх прямих обов’язків. Окрім того, він принижує нашу гідність, ображає не тільки наші професійні здібності та здобутки, а повністю нівелює наші людські та моральні цінності, відкрито висловлюючись, що ніхто з працівників йому не потрібен, адже він є «єдиним неповторним генієм».

Ми не хочемо працювати в театрі самопроголошеного царя, ми хочемо працювати в театрі імені Лесі Українки під керівництвом такого директора, який буде поважати нас і нашу працю!

Ми не хочемо і не будемо звільнятися, не зважаючи на те, що за останній театральний сезон було «успішно» звільнено більше 20 людей і планується звільнення 90 відсотків колективу (інформація з перевірених джерел).

Це неправильно – весь час жити у приниженні та бруді, який щоденно, щогодинно та щохвилинно виливають просто на голову, поступово втрачати самоповагу та віру у те, що театральне мистецтво – це колективна робота, у якій люди поважають один одного, цінують та підтримують.

Тому колектив театру проголошує страйк на невизначений термін! Ми не вийдемо з театру, поки наші вимоги не будуть розглянуті!

Дорогі глядачі, ми не мали на меті образити Вас такими нашими діями. Але нам болить, тому що цей театр – наша друга домівка. Ми просто вимагаємо справедливості! Дякуємо!».

Про це повідомили сьогодні, 20 червня, на сайті Львівського драматичного театру імені Лесі Українки.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу