У львівському Будинку офіцерів пропонують створити осередок просвітництва

14:45 21 січня 2020 р.

  • 0


Фото: varianty.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся листом до міністра оборони України Андрія Загороднюка щодо поширеної в ЗМІ інформації про продаж будівлі Будинку офіцерів на вулиці Театральній, 22.

Про це повідомили у вівторок, 21 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що ЛМР готова надати кошти і провести всю необхідну реконструкцію, аби відновити у цій будівлі перший український театр з акцентом на національно-патріотичне виховання, провести реконструкцію кінозалів, а також відкрити в Будинку офіцерів творчі мистецькі осередки для молоді.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Я дав пропозицію, щоб спільно з містом там зробити осередок просвітництва, провести там якісний ремонт, щоб це був будинок, який можна було би використовувати і для військових, і для громади міста, щоб там були інновації, щоб там людина, яка була на війні, могла прийти і провести зустрічі зі школярами, щоб там можна було проводити якісь навчальні курси. У нас є Центр допомоги учасникам бойових дій, він якісно працює, але там не масштабні приміщення, а в Будинку офіцерів кілька тисяч квадратних метрів.

Андрій Садовий також наголосив: «Зараз важливо на рівні міністерства визначити відповідальну особу, від міста буде Андрій Москаленко, щоб спільно робочою групою ми напрацювали новий функціонал для Будинку офіцерів, щоб це не була будівля, яку просто здають в оренду комерційним установам, а щоб це був осередок просвітництва, патріотичне виховання українців щоб було на належному рівні. Важливо зараз бажання міністерства оборони зробити апгрейд в цьому приміщенні.

Міський голова також повідомив: «Міністр оборони був подивований, коли ця інформація з’явилась. Можливо ще в рамках цього року там можна почати ремонтні роботи, але спершу треба концептуально подумати, що там має бути, враховуючи історію. Спочатку треба зробити якісний проект, а потім вже фінансування та реалізація. З фінансуванням проблем не буде, місто долучиться».

Як інформував «Щоденний Львів», будинок №22 на вулиці Театральній знаходиться на балансі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура

Останні новини

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

Е-сервіси Львівської області представлені на новому агрегаторі E-GOV

Якщо не надзвичайний стан, то двомісячний карантин

Продуктові ринки можна відкривати з дотриманням протиепідемічних заходів

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу