У «Львівській політехніці» пройде фестиваль сімейних цінностей

09:48 14 жовтня 2016 р.

На вулиці Митрополита Андрея відбудуться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування.

Про це повідомили в прес-службі міськради, цієї п’ятниці та суботи, 14-15 жовтня, у четвертому корпусі Національного університету «Львівська політехніка» на вулиці Митрополита Андрея, 3 відбудеться наймасштабніша подія на теренах України у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей – «Lviv Family Fest». Територія розвитку стосунків». Упродовж двох днів у рамках фестивалю сімейних цінностей відбудеться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування, під час яких психологи, священики, сімейні консультанти, лікарі даватимуть відповіді на сотні запитань, що стосуються побудови та розвитку стосунків в парі, в родині та між її членами.

Як наголошують організатори, учасники фестивалю зможуть дізнатись про принци якісних стосунків до одруження, секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі, місце батька у сучасній сім’ї. Також провідні фахівці розкажуть як справлятися із дітьми та підлітками без докорів та покарань – «тайм-менеджмент для ефективних матусь», як розпізнати причини безпліддя й результативно їх лікувати – «НаПроТехнологія – шанс на здорову дитину» та ще багато чого цікавого.

Загальна тематика фестивалю охоплює чотири великі теми: про стосунки до шлюбу, про зачаття та період вагітності, про стосунки у шлюбі, про батьківство. Його основна мета – популяризація цінності інституту сім’ї та сприяння у розбудові міцних та щасливих стосунків.

За словами організаторів, сьогодні рівень розлучень в Україні сягає більше 60%, тобто розпадається більш як половина пар, тому ця тема є не просто актуальною, а надзвичайно важливою. Вона потребує невідкладного реагування та спільної системної праці, як відповідальних органів публічної влади так і активної участі громадських активістів.

Організатори «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків» – громадська організація «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я», а співорганізаторами – ГО «Платформа розвитку стосунків», НУ «Львівська політехніка», за сприяння Львівської обласної державної адміністрації. Контактна особа – Наталія Паленга (097 750 99 34).

dailylviv.com

До теми

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу