У Львівській ОДА прийматимуть заявки на підтримку мистецьких проектів до 30-го

12:00 16 грудня 2016 р.

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Христина Береговська запевнила, що подати документи можуть установи, організації, заклади, які діють у галузі культури.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 16 грудня, що в її департаменті з питань культури, національностей та релігій прийматимуть заявки на отримання фінансової підтримки для реалізації мистецьких проектів у 2017 році до 30 грудня 2016 року включно. Директор департаменту Христина Береговська запевнила, що подати документи можуть установи, організації, заклади, які діють у галузі культури.

Для цього на адресу департаменту (79008, Львів, вулиця Винниченка,14) необхідно подати супровідний лист довільної форми, в якому стисло зазначити назву проекту, термін реалізації та суму коштів з обласного бюджету. До листа слід додати опис проекту (адреса та контакти організації, мета заходу, учасники, місце проведення) та кошторис витрат.

Про це повідомили сьогодні, 16 грудня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу