У Львівській ОДА отримали рекордну кількість конкурсних пропозицій

11:15 1 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 28 лютого, завершився прийом заявок на конкурси департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, оголошені в межах «Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2019 рік».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «На реалізацію мистецьких проектів у департамент культури подано рекордну кількість конкурсних пропозицій. Найбільше пропозицій подано на конкурс серед ГО – понад 130 заявок».

«Отримати фінансову підтримку можна в конкурсах для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонної співпраця, «Топ 10 найкращих НД», мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини, мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини,  проектів серед національних товариств Львівщини. Прийом заявок на  конкурс «Культурно-мистецьке таборування для населення сільської місцевості та «Веселі канікули» християнсько-мистецького спрямування» триває до 15 березня. На першому засіданні конкурсної комісії відбудеться відкритий захист, де представники інститутів громадянського суспільства, представники творчих спілок та національних товариств презентуватимуть подані проекти», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:36 1 жовтня 2020 р.

Фольк-рок гурт зі Львова, якому пропонують прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори половину музикантів

Фольк-рок гурт зі Львова "Joryj Kłoc", якому пропонують сценічну прописку в Польщі, відрядждає на місцеві вибори двох своїх музиквнтів із чотирьох - Любомира Сопільника і Павла Гоца.

Рубрика: Культура

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу