У Львівській обласній раді та в ЛОДА відтепер буде капелан

14:40 14 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

За словами отця Андрія Корчагіна, він стане совістю структури, а також людей, які у ній працюють.

«У понеділок, 14 грудня, під час апаратної наради голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка представив отця Андрія Корчагіна – капелана облдержадміністрації та обласної ради», – повідомили сьогодні, 14 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«У департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації отцеві Андрію цей статус присвоєно декретом курії Львівської архієпархії УГЦК.  

«У кожній християнській державі, яка має багато державних чи недержавних спільнот, на прохання тієї чи іншої структури, де є християни, Церква дає священика, – зазначив під час свого звернення до присутніх отець Андрій Корчагін. – Це робиться задля того, щоб капелани допомагали людям, які вагаються, прийняти вірне рішення. Ми маємо хороший досвід капеланства у нашому війську та в інтернатах. Тому відгукнулися на прохання й цієї структури».

За словами отця Андрія, капелан у державній структурі ні на що не впливатиме. Натомість він стане совістю даної структури, а також людей, які у ній працюють.

Капелан запевнив: «Ми разом шукатимемо Бога і правду, щоб гідно служити народу», - додав о. Андрій.

Отець Андрій Корчагін буде також капеланом Львівської обласної ради. В приміщенні Львівської ОДА капеланові виділять окреме приміщення, де він проводитиме реколекції чи просто зможе дати пораду».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу