У Львівській міськраді пильнуватимуть 236 мозаїк

13:48 18 жовтня 2019 р.

На вулиці Володимира Великого

На вулиці Володимира Великого
Фото: wz.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив у п’ятницю, 18 жовтня, перелік мозаїк.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення «Про затвердження переліку мозаїчних творів на території Львова». Відповідно до результатів проведеної інвентаризації, на території міста знаходиться 236 мозаїк».

«До переліку ми включили 236 мозаїк за 74 адресами. З них 25 розташовано у пам’ятках архітектури, 10 – на малих архітектурних формах, 226 – на фасадах і інтер’єрах будинків, – доповіла на засіданні виконавчого комітету начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко – З цих 74 адрес маємо 26 мозаїк, які виконані до 1939 року, а 48 — вже після 1939 року і до сьогодні. Також розроблено облікові картки»

«Відповідно до прийнятого рішення «Про затвердження переліку мозаїчних творів на території Львова» замовникам будівництва та підрядним організаціям при виконанні будівельних робіт на об’єктах, які містять мозаїчні твори дозволяється проводити виключно ремонтні роботи зазначених елементів», – поінформували також у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів