У Львівській міськраді пильнуватимуть 236 мозаїк

13:48 18 жовтня 2019 р.

  • 0
На вулиці Володимира Великого

На вулиці Володимира Великого
Фото: wz.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив у п’ятницю, 18 жовтня, перелік мозаїк.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення «Про затвердження переліку мозаїчних творів на території Львова». Відповідно до результатів проведеної інвентаризації, на території міста знаходиться 236 мозаїк».

«До переліку ми включили 236 мозаїк за 74 адресами. З них 25 розташовано у пам’ятках архітектури, 10 – на малих архітектурних формах, 226 – на фасадах і інтер’єрах будинків, – доповіла на засіданні виконавчого комітету начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко – З цих 74 адрес маємо 26 мозаїк, які виконані до 1939 року, а 48 — вже після 1939 року і до сьогодні. Також розроблено облікові картки»

«Відповідно до прийнятого рішення «Про затвердження переліку мозаїчних творів на території Львова» замовникам будівництва та підрядним організаціям при виконанні будівельних робіт на об’єктах, які містять мозаїчні твори дозволяється проводити виключно ремонтні роботи зазначених елементів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:30 19 січня 2020 р.

У Львові відбулося загальноміське освячення води

У неділю, 19 січня, на свято Богоявлення на площі Ринок у Львові традиційно відбувся щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

Рубрика: Культура

17:44 19 січня 2020 р.

Львів`яни готують скаргу у штаб-квартиру ЮНЕСКО

Завтра, 20 січня, представники низки громадських організацій дадуть пресконференцію у Львівському пресклубі на тему «Зупинити незаконні забудови в історичній частині міста. Львів`яни готують скаргу у штаб-квартиру ЮНЕСКО».

Рубрика: Культура

11:00 19 січня 2020 р.

У центрі Львова освячуватимуть воду

19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок у Львові традиційно відбудеться щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

Рубрика: Культура

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу