У Львівській міськраді пообіцяли зберегти панно й мозаїку на Погулянці

16:00 12 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко запевнив, що зробить усе можливе, аби зберегти панно і мозаїку на вулиці Погулянка.

Про це повідомили в понеділок, 12 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Ця будівля належить державному підприємству «Львівське агроторгове підприємство» (колишній завод «Укрвино»). Завод збанкрутував і майно виставили на аукціон.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: ««Як і всі, я зі здивуванням прочитав інформацію, що в Дніпрі буде аукціон щодо продажу майна державного підприємства «Укрвино» (в народі – винзавод) на вулиці Погулянка, 26 у Львові. На території цього підприємства є кілька цінних об`єктів – зокрема панно та мозаїка. Вважаю, що вони мають бути збережені і це треба зафіксувати окремим рішенням міста, незважаючи на те, хто б і для якої мети не купив його».

Андрій Москаленко також розповів: «Тому завтра о 12.30 разом з управлінням охорони історичного середовища ідемо на місце – щоб зафіксувати документально всі важливі елементи і зберегти їх. А також на п`ятницю на виконкомі це зафіксувати окремим рішенням».

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу