У Львівській міськраді пообіцяли зберегти панно й мозаїку на Погулянці

16:00 12 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко запевнив, що зробить усе можливе, аби зберегти панно і мозаїку на вулиці Погулянка.

Про це повідомили в понеділок, 12 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Ця будівля належить державному підприємству «Львівське агроторгове підприємство» (колишній завод «Укрвино»). Завод збанкрутував і майно виставили на аукціон.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: ««Як і всі, я зі здивуванням прочитав інформацію, що в Дніпрі буде аукціон щодо продажу майна державного підприємства «Укрвино» (в народі – винзавод) на вулиці Погулянка, 26 у Львові. На території цього підприємства є кілька цінних об`єктів – зокрема панно та мозаїка. Вважаю, що вони мають бути збережені і це треба зафіксувати окремим рішенням міста, незважаючи на те, хто б і для якої мети не купив його».

Андрій Москаленко також розповів: «Тому завтра о 12.30 разом з управлінням охорони історичного середовища ідемо на місце – щоб зафіксувати документально всі важливі елементи і зберегти їх. А також на п`ятницю на виконкомі це зафіксувати окремим рішенням».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура