У Львівській міськраді подарували монету й книгу актору Тому Крузу

14:45 2 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 2 жовтня, Львівській міськраді побував голлівудський актор Том Круз.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною Кіт-Садовою зустріли актора на площі Ринок і подарували Томові Крузу пам’ятну монету Короля Данила Галицького та книгу про історію авторства Сергія Плохія».

Том Круз залишив у Книзі почесних гостей Львова запис: «Дякую за те, що прийняли нас у вашому прекрасному місті. Чарівне місто, чарівні люди, чарівна країна!».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура