У Львівській міськраді анонсували прокладання велодоріжок на Городоцькій, Левицького й Шевченка

22:40 5 лютого 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у 2015 році планується реалізація проектів велодоріжок на вулицях Городоцькій, Левицького й Шевченка, а також їх облаштування навколо центральної частини міста.

У прес-службі ЛМР повідомили в четвер «Щоденному Львову», що 2015 році заплановано продовжити прокладання велодоріжокна вулицях міста Як зазначив під час звіту про роботу департаменту житлового господарства та інфраструктури за 2014 році начальник управління житлового господарства та інфраструктури ЛМР Юрій Голець, «у 2015 році планується реалізація проектів будівництва велодоріжок на вулицях Городоцькій, Костя Левицького, Шевченка, а також облаштування велодоріжок навколо центральної частини міста».  Зокрема, розроблено проектну документацію на об’єкт «Будівництво велодоріжки на вулиці Городоцькій, від вул. Чернівецької до вул. Ряшівської».

У прес-службі ЛМР також нагадали: «У 2014 році облаштовано велодоріжки на вулицях Куліша, Гіпсовій, Виговського, Сахарова. В рамках реалізації «Програми першої стадії розвитку велосипедної мережі та супровідної інфраструктури у Львові у 2011-2019 роках», у Львові з 2011 року влаштовано близько 40 км велосипедних доріжок».

dailylviv.com

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

16:37 13 вересня 2021 р.

Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID-19 в Україні

Усі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть вакцинуватися від COVID-19 за тією ж процедурою, що й українські громадяни. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу