У львівській галереї «Світло й Тінь» відкрили міжнародну фотовиставку

12:30 14 серпня 2016 р.


Фото: Павло Паламарчук / «День»

У нашому місті експонують роботи понад 1500 фотографів із 60 країн світу.

В експозиції, яку розгорнуто у галереї «Світло й Тінь» фотохудожника, президента видавничого підприємства «Світло й Тінь», лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України Василя Пилип’юка, – фотографії переможців міжнародних фотосалонів «Ukrainian Photo Awards», «Photo Travel Awards», «Kiev Photo Salon», у яких, за словами організатора міжнародних фотосалонів Олексія Анісімова, взяли участь понад 1500 фотографів із 60 країн світу. До слова – членом журі «Kiev Photo Salon» був і Василь Пилип'юк.

Олексій Анісімов зазначив: «Для мене велика честь виставляти роботи міжнародних авторів у галереї Пилип’юка». Ця експозиція – мікс фоторобіт з кількох міжнародних салонів під патронатом трьох міжнародних організацій – китайської, американської та французької. 

На виставці – понад півсотні знімків, і це кольорові та чорно-білі світлини відомих майстрів із різних куточків Земної кулі, котрі їхали по фотовраження в Азію, Африку, Центральну і Південну Америки, а також в Арктику та Антарктику. Звичайно ж, шукали натхнення і в Україні.

Варто додати, що свою  фотогалерею, до речі – першу таку в Україні, Василь Пилип’юк відкрив ще на початку1999 року. Основна мета мистецької установи – ознайомлення львів’ян та гостей міста із світом фотомистецтва, звичайно ж – залучення до творчої співпраці провідних українських митців.

За словами Василя Пилип’юка, частими гостями фотогалереї є зарубіжні фотохудожники, бізнесмени, які після оглядів виставок, також – знайомств із провідними митцями України переконуються, що кошти, вкладені в художню фотографію, повернуться сторицею – «для утвердження українського культурного простору, цілісного спектру національної культури України».

Про це повідомили сьогодні, 14 серпня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

09:56 18 січня 2022 р.

Модні рішення для зимових образів зі шкіряними штанами

У цьому сезоні в тренді цікаві деталі, які прикрашають штани: рюші, незвичайні пояси, оборки, а також моделі з ланцюгами, заклепками, блискавками або металевими гудзиками. Окремим хітом слід виокремити шкіряні штани зі шнурівкою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу