У львівській галереї «Пори року» відкриють о 15:00 виставку художниці Марії Іванюти

11:47 22 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

22 червня о 15:00 у галереї «Пори року» ЛНАМ на вулиці Вірменській, 23 відбудеться відкриття виставки творчих робіт Марії Іванюти, талановитої молодої художниці, що працює в царині сакрального мистецтва.

Організатори виставки творчих робіт Марії Іванюти в галереї «Пори року» ЛНАМ на вулиці Вірменській, 23 зазначають:

«Проект «Вихід» – це крок людини назустріч Богу, а кожна робота –  знак, символічна форма візуалізації цього руху. Концепція виставки передбачає передання простими формами складних речей –  в стилі лаконічного символізму, використовуючи у подачі техніку старих майстрів, а саме  – яєчну темперу.

У кожної людини є усвідомлення себе, як складного осередку відчуттів, що має цілу гаму відтінків, від найбільш гострої болі, або монотонного звучання однієї ноти, до високої любові. Ці відчуття настільки складні в передачі, що їх важко відтворити будь-якими звичними виразами, чи то мистецтва, чи науки, чи навіть людської мови.

У Біблії, можемо побачити символ шляху душі, що повторюються безкінечно. Бог створює Єву для Адама вже тисячоліттями. Ми зустрічаємо свого Адама або Єву і відчуваючи єдність двох, рай, що з нами Бог і його подарунок. І відчуваємо всю катастрофу вигнання з раю. Гріхопадіння. Щастя Відкуплення, Зішестя Святого Духа». 

Марія Іванюта народилася 1992 року в місті Скалаті в Тернопільській області. З 2010 року – студентка кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв (5 курс).

Учасниця багатьох виставкових проектів в Україні та за її межами. Серед них: виставка ікон із VI Іконописного Пленеру в Новиці і Замлиння у Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові в 2013 році, колективна виставка творчих робіт «Із Божої іскри» 2014 році, виставка ікон із VI Іконописного Пленеру в Новиці у Національному музеї імені Андрея Шептицького у Львові, виставка ікон у Варшаві «VI Micdzynarodowe Warsztaty Ikonopisow wystawa» 2014 році та інші. Роботи експонувались в галереях Польщі «Ратуша» (Люблін) та «Gaude Mater» (Ченстохова). 

Експозиція триватиме до 1 липня 2015 р. Графік роботи галереї: понеділок – п’ятниця,  11:00-17:00.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

08:42 14 травня 2021 р.

На Львівщині на одну народну артистку стало більше

У Львівському академічному обласному музично-драматичний театрі ім. Ю. Дрогобича (м. Дрогобич) відбувся бенефіс народної артистки України Надії Цибульської, під час якого заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив актрисі державну нагороду «Народна артистка Україна».

Рубрика: Культура

19:19 13 травня 2021 р.

У Львові на честь Папи Римського Івана Павла ІІ планують перейменувати вулицю і площу

У червні цього року виповнюється 20 років, як Папа Римський Іван Павло ІІ з пастирським візитом відвідав Україну, зокрема Львів. З нагоди цього місто готує програму заходів, серед яких, зокрема, планують перейменувати одну із львівських вулиць, а також площу.

Рубрика: Культура

15:08 12 травня 2021 р.

Світові зірки джазу приїдуть до Львова на Leopolis Jazz Fest 2021

Фестиваль Leopolis Jazz Fest 2021 стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Закордонні артисти, зірки джазу, підтвердили свою готовність приїхати для Львова та чекають на зустріч зі слухачами.

Рубрика: Культура

13:44 12 травня 2021 р.

Андрій Макаревич виступив у Львові з аншлагом

Російський музикант і лідер рок-гурту "Машина часу" Андрій Макаревич відвідав Львів, а також виступив із джазовим проєктом YO5 на відкритому повітрі у клубі FESTrepublic.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу