У Львівській філармонії відзначать День захисника України

12:20 12 жовтня 2016 р.


Фото: Львівська обласна філармонія

У середу, 12 жовтня, на вулиці Чайковського прозвучать пісні часів Запорозького війська, січових стрільців та Української повстанської армії й сьогодення.

У Львівській обласній філармонії на вулиці Чайковського приурочили до Дня захисника України та свята Покрови патріотичний концер «Є і нам про що згадати», який розпочнеться в середу, 12 жовтня, о 19:00. Зокрема у ньому візьмуть участь народний артист України Мар’ян Шуневич, «Ladies trio» (Ольга Верхоляк, Іванка Савюк та Іванна Вівчарик), гурт «19-й клас» та юна виконавиця – лауреат цьогорічного конкурсу «Парад зірок» Анастасія Чубінська.

На сцені Львівської філармонії прозвучать пісні часів Запорозького війська, січових стрільців та Української повстанської армії й сьогодення. За словами Мар'яна Шуневича, дуже важливо проводити такі концерти, оскільки через патріотичні пісні повністю пронизуєшся ситуацією в країні, налаштовуєшся на патріотизм та любов до своєї рідної землі.

«До програми увійшло дуже багато пісень, – повідомив також Мар’ян Шуневич. –  Зокрема, прозвучить відомі твори «Їдуть у Бережани січові стрільці», «Повіяв вітер степовий», «Там за лісом, за лугом» «Балада про мальви» тощо. А Настя Чубінська виконає свою авторську пісню, присвячену захисниками України».

За словами Мар’яна Шуневича, концерт поведе слухачів у справжній екскурс, занурюючи в минуле. Адже перед кожним твором на слухачів чекатиме також цікава та пізнавальна розповідь про час та історію створення пісні, що вносить до концерту історичний підтекст.

Про це повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденому Львову» в обласній філармонії.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу