У львівській 80-тій аеромобільній бригаді відбувся молебень

11:18 9 березня 2015 р.


Фото: facebook.com/ato.news?fref=photo

Як повідомили в прес-центрі АТО, душпастир 80-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України, отець Іван Гальо, провів у неділю молебень.

«Бажаючі військовослужбовці взяли участь у молебні, який провів у неділю, 8 березня, душпастир 80-ї окремої аеромобільної бригади (зі Львова. – «ЩЛ») Збройних Сил України отець Іван Гальо», – повідомили на сторінці прес-центру АТО в інтернет-мережі «Facebook», конкретизуючи при цьому:

«Разом із священиком солдати та офіцери прочитали молитви, були окроплені свяченою водою та помазані єлеєм з Єрусалиму. Кожен міг поспілкуватися зі священнослужителем, розповісти про наболіле, почути добру пораду.  Святий отець звернувся до військовослужбовців зі слова вдячності за їхню громадянську позицію, твердість та непохитність у їхньому рішенні самовіддано захищати свою Батьківщину, а не відсиджуватися у себе вдома. 

– Я пишаюся усіма вами, які знаходяться тут, на передньому краї у цей важкий для нас усіх час, а не переховується від ворожої навали, – звернувся до присутніх отець Іван. – Ви, як і ті герої «Небесної сотні», що загинули на Майдані, щодня ризикуєте власним життям задля свободи та незалежності нашої держави, її народу, задля кращого майбутнього для усіх нас. За це вам від народу велика подяка!».

dailylviv.com

До теми

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу