У Києві розпочалася інтронізація предстоятеля ПЦУ

09:10 3 лютого 2019 р.

  • 0
  • 783


Фото: ukrinform.ua

У Софії Київській розпочалася інтронізація нового предстоятеля Православної церкви України – блаженнійшого Епіфанія.

Інтронізація – це урочисте богослужіння, під час якого здійснюється зведення на престол новообраного предстоятеля. Інтронізація здійснюється під час літургії з тим, що одягається новообраний очільник цркви в одяг предстоятеля. На інтронізації присутній президент Петро Порошенко, почесний патріарх Православної церкви України Філарет і представники делегації Вселенського патріархату.

Церемонія інтронізації предстоятеля Української православної церкви завершить усі процедури, які утверджують автокефалію УПЦ.  Під час об’єднавчого собору 15 грудня предстоятелем Православної церкви України обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія. 6 січня він отримав Томос про автокефалію Православної церкви України з рук Вселенського патріарха Варфоломія.

Про це повідомили в неділю, 3 лютого, в агенції «Укрінформ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:00 16 липня 2019 р.

У центрі Львова буде концерт військового оркестру

У середу, 17 липня, з 12.00 до 14.00 на площі перед оперним театром буде концерт оркестр 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту міністерства оборони України, який повертається з міжнародного фестивалю військової музики «Festival de Musiques Militaire Albertville».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 579

16:48 15 липня 2019 р.

На Львівщині замироточила ікона

У храмі преподобного Амфілохія Почаївського на Львівщині замироточила ікона Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 762