У Харкові відкрився форум, який готували 300 митців Галичини та Слобожанщини

15:58 4 жовтня 2016 р.

4 жовтня у Харкові відкрився культурний форум «ПогранКульт:ГаліціяКульт», над яким працювали 300 митців Галичини та Слобожанщини.

У програмі, розрахованій на два тижні, понад 80 культурних подій, головна мета яких познайомити Слобожанщину з Галичиною та за допомогою мистецтва налагодити між ними діалог. Усі заходи безкоштовні для відвідувачів. Повідомили організатори.

Кінопокази та концерти, театральні вистави та літературні читання, художні виставки, лекції та дискусії відбуватимуться на найрізноманітніших локаціях — від Харківського художнього музею до заводу «Турбоатом».

Масштабний культурний форум, організований благодійним фондом DOFA.fund, працюватиме у 6 напрямках: кіно, література, музика, театр, візуальне мистецтво та лекційно-дискусійна програма.

У рамках «ГаліціяКульт» покажуть близько 20 документальних і художніх фільмів — учасників міжнародних кінофестивалів в Україні, США, Франції, Канаді. Літературна програма буде складатися з творчих зустрічей з письменниками, серед яких Тарас Прохасько, Юрій Андрухович та Володимир Єшкілєв.

Гості форуму зможуть відвідати близько 15 музичних концертів і театральних вистав. 9 виставок представлять напрямок візуального мистецтва. Основна експозиція «ГаліціяКульт» у Харківському художньому музеї та «ЄрміловЦентрі» налічуватиме понад 200 творів живопису, скульптури, інсталяції та графіки зі Львова, Івано-Франківська, Києва та Харкова.

У рамках лекційно-дискусійної частини форуму пройдуть обговорення із провідними істориками, соціологами та культурологами.

 

dailylviv.com

До теми

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу