У галереї Львівської академії мистецтв відкрили виставку її студентів

18:45 1 грудня 2016 р.


Фото: Павло Паламарчук / «День»

Скласти власне враження про експозицію «Приховане» у виконанні Романа Хруща і Зоряни Савки можна до 16 грудня.

У галереї Львівської академії мистецтв відкрили виставку «Приховане» її студентів Романа Хруща й Зоряни Савки. Це перша персональна виставка живопису молодих митців – випускників коледжу імені Івана Труша, а тепер – студентів Львівської академії мистецтв В анотації до події зазначалося, що Роман і Зоряна беруть активну участь у культурно-мистецькому житті Львова, а  їх твори вже експонували на численних виставках.

«Проте саме експозиція «Приховане» комплексно представить живописні експерименти двох цих авторів, їх неординарне бачення внутрішнього світу людини», – запрошували на перегляд творів молодих митців організатори. І додавали, що метою виставки є показ невловимого, незримого світу, адже ніколи не знаєш, що приховують люди, які є поруч, про що думають, у що вірять…

Автор концепції «Прихованого» – мистецтвознавець Лілія Кукіль. Куратор виставки – Роман Дмитрик. Експонують твори в арт-просторі на вулиці Кубійовича, 35.

Скласти власне враження про «Приховане» у виконанні  Романа Хруща і Зоряни Савки можна до 16 грудня. Про це повідомили сьогодні, 1 грудня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу