У Дитячих клубах Львова навчають писанкарству

17:12 18 березня 2015 р.


Фото: lvivska.com

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, традиційно, заздалегідь до Великодня гуртки пропонують юним львів’янам спільно підготувати найосновніші святкові атрибути.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 18 березня, «Щоденному Львову»:

«У Дитячих клубах Львова навчають писанкарству. Традиційно, заздалегідь до Великодня гуртки пропонують юним львів’янам спільно підготувати найосновніші святкові атрибути. 

директор Дитячих клубів Личаківського району Оксана Серафин розповіла також: «У нас розроблена цікава та сучасна програма писанкарської школи. Діти зможуть ознайомитись як з традиційним виконанням писанки, так і оздоблення бісером, декупажем, розписом дерев’яних основ, ліпленням писанок з соленого тіста. Також у програмі підготовки до Великодня діти плестимуть декоративні віночки та створюватимуть листівки».

Своєю чергою, координатор Дитячих клубів Львова від управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради Ольга Каспришин зазначила: «Школа писанкарства діє у дев’ятнадцятьох дитячих клубах. Кожен гурток має свій графік і тематику майстер-класів, тому діти можуть обрати ті, які їх найбільше зацікавлять. Підсумком школи стане конкурс «Писанковий дивосвіт», а також виставки великодньої атрибутики у дитячих клубах».

Школи писанкарства діють в таких клубах: «Родинний» (вулиця Петлюри, 37), «Пілот» (вулиця Петлюри,39), «Мандри» (вулиця Комарова, 3), «Помаранч» (вулиця Озаркевича, 6), «Кактус» (вулиця Ліста,2), «СмАрт-Клуб» (вулиця Івана Франка, 54), «Веселка» (вулиця Огієнка,18), «Багато сердець» (вулиця Вашингтона, 5а), «Какаду» (вулиця Коціловського, 16), «Колібрі» (вулиця Пасічна, 64), «Мандри» (вулиця Білоцерківська, 1), «Дозвілля» (вулиця Енергетична, 1), «Сонечко» (вулиця Гетьмана Мазепи, 13а), «Сокіл» (вулиця Золота, 22а), «Дозвілля» (вулиця Замарстинівська, 71), дизайн-студія «Дивосвіт» (вулиця Наукова, 76), «Медея» (вулиця Мельника, 7), «Берегиня» (вулиця Граб’янки, 13), «Калинове намисто» (вулиця Володимира Великого, 11). 

Участь у Школі писанкарства можуть брати усі охочі діти шкільного віку. Заняття безкоштовні, потрібно лише мати зі собою матеріали, необхідні для виготовлення писанок. Більше інформації про заняття з писанкарства в кожному районі можна дізнатися за номерами телефонів:

Дитячі клуби Галицького району: 261-68-48.

Дитячі клуби Залізничного району: 295-82-46.

Дитячі клуби Личаківського району:  254-62-63.

Дитячі клуби Сихівського району: 254-64-58.

Дитячі клуби Франківського району: 237-23-82.

Дитячі клуби Шевченківського району:252-18-28». 

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу