У дев’ятьох храмах Львова – престольний празник

09:20 14 жовтня 2019 р.

  • 0
Свято-Покровський кафедральний собор ПЦУ на вулиці Грушевського, 2

Свято-Покровський кафедральний собор ПЦУ на вулиці Грушевського, 2
Фото: lia.lvivcenter.org

У понеділок, 14 жовтня, на Покрови дев’ять храмів Львова відзначають престольний празник.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «14 жовтня, припадає свято Покрову Пресвятої Богородиці. У цей день престольний празник відзначають дев’ять львівських храмів».

Архиєрейську божественну літургію в архикатедральному соборі Святого Юра на площі Святого Юра, 5 очолить о 10:00 митрополит Львівський УГКЦ Ігор. Натомість святкова божественна літургія в храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ на вулиці Личаківській, 175 розпочнеться об 11.00.

Архиєрейську божественну літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ на вулиці Грушевського, 2 очолить о 10.00 митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій.

Святкова Божественна Літургія в храмі Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ на вулиці Володимира Великого, 24 у селищі Рудне розпочнеться о 12.00.

Божественна Літургія в храмі Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ на вулиці Сяйво, 14 розпочнеться о 10.00.

Божественна Літургія в храмі Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ на вулиці Клепарівській, 35 (Інститут безпеки життєдіяльності) в співслужінні з військовими капеланами розпочнеться о 12.00. Літургію співом супроводжуватиме хор «Гомін» зі селища Щирець.

Святкова божественна літургія в храмі Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ на вулиці Щирецькій, 36 розпочнеться об 11.00.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура