У четвер у Львові презентуватимуть книгу Джона Галла «Бачити в темряві»

11:53 26 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Центр духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус» запрошує на літературно-музичний вечір, який відбудеться в рамках презентації книги Джона Галла «Бачити в темряві».

Літературно-музичний вечір відбудеться 28 травня в рамках презентації книги Джона Галла «Бачити в темряві» в конференц-залі Львівського палацу мистецтв на вулиці Коперника, 17. Початок – о 18:30. Вхід – вільний.

Книга «Бачити в темряві» – щоденникові записи незрячого письменника, професора і богослова з Великобританії Джона Галла, що торкаються найнесподіваніших сторін життя незрячої людини і намагаються допомогти побудувати гідне спілкування зрячих і незрячих. А літературно-музичний вечір – спроба привідкрити двері у світ незрячих, наважитись почути про їхні потреби, почуття, стосунки, підняти питання «табу» і перекинути місток для гідного спілкування зрячих і незрячих. 

У програмі презентації: презентація книги за участі редакційної команди; свідчення незрячих осіб; читання уривків; виступи незрячих виконавців; багато несподіванок. Подія передбачена для широкого кола осіб − незрячих людей і їх родин, працівників соціально-культурної сфери, студентів і для всіх людей доброї волі.

Організатор заходу та ініціатор видання книги «Бачити у темряві» –центр духовної підтримки осіб з особливими потребами«Емаус», заснований 2000 року при Українському Католицькому Університеті. Мета центру –  поширювати у суспільстві нове бачення дару та особливого покликання осіб з особливими потребами, підтримувати їх та їхні родини, сприяти їхній інтеграції у суспільстві.

Про це повідомили сьогодні, 26 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу