У Брюховичах відбудеться міжнародний з’їзд християнських музикантів

15:00 13 жовтня 2016 р.

Фото до новини


Фото: velychlviv.com

У реколекційний дім монастиря Святого Йосифа запрошують усіх бажаючих.

Як повідомили в четвер у прес-службі міськради.28-30 жовтня в реколекційному домі монастиря Святого Йосифа у Брюховичах відбудеться «З’їзд Музикантів-2016». Його цьогорічні співорганізатори – ст.удія «Ceciliarec», гурт «Кана» та комісія у справах молоді УГКЦ, а ведучими на ньому будуть музиканти з Польщі.

Міжнародний з’їзд християнських музикантів відбуватиметься в рамках річного курсу, який проводить для дев’ти гуртів студія «Ceciliarec», однак запрошені всі бажаючі. Зокрема цього року запросили молодше покоління відомої родини музикантів з Польщі – Цуджіхів – та їхніх друзів.

Як повідомила вокалістка християнського гурту «Кана» Христина Підлісецька, такі з’їзди відбувається з 2005 року для тих, хто прагнуть створювати християнські гурти при парафіях, а також  співають пісні з текстами про Бога з Біблії тощо. Вона також повідомила: «Запрошуємо гостей переважно з-за кордону, тобто гурти, які вже активно працюють, які приїжджають до України, щоб показати своїм прикладом музичну діяльність для українських молодих гуртів. Цей рік не буде винятком. Ми запросили музикантів із Польщі, родину Цуджіхів, яка дуже активно брала участь у Світових Днях Молоді цього літа. Цьогоріч ці музиканти будуть ділитись творчим досвідом із українськими гуртами та сольними виконавцями».

Вокаліста також зазначила: «Щодо реєстрації на подію, місць вже немає, хіба якщо назбирається якась більша кількість учасників, будемо вирішувати це питання. Цьогорічний З’їзд музикантів викликав великий ажіотаж, і потенційні учасники швидко зареєстрували для себе місця на цьому заході».

У прес-службі міськради повідомили також, що з’їзди християнських музикантів були започатковані Школою християнського життя та євангелізації й тривали близько 10-ти років з невеликими перервами. Цьогорічні організатори прагнуть продовжити добру традицію, але додати трішки змін.

На зустрічі очікується близько 100 осіб з інструментами. Організатори з учасниками обіцяють «шуміти» на Славу Бога і в неділю показати всім бажаючим результат своєї праці – втіливши його у звітний концерт.

На з’їзді будуть присутніми як окремі музиканти, так і цілі християнські гурти – з України та з сусідніх країн. Обов’язковими учасниками мають стати гурти з музичного гурсу – деяких з них Україна вже знає, деякі ж будуть гарною новинкою.

З’зд розпочнеться в п’ятницю, 28 жовтня, о 10.00. А завершать його в неділю, 30 жовтня, святковим концертом, який розпочнуть о 15.00.

Контактні телефони: +38 (097) 909 69 21 (Олена Скиба); +38 (097) 921 59 37 (Христина Підлісецька). Попередня реєстрація та зголошення на електронну скриньку – emailceciliarec@gmail.com

Необхідна інформація про учасника:

1. Ім’я, прізвище, вік, місце звідки приїхали;

2. На якому інструменті граєте / вокал;

3. Назва музичного колективу (якщо є);

4.Контактні дані (телефон, скринька);

5. Скільки разів бували на наших заходах;

6. Який пакет обрали?

Вартість участі у З’їзді музикантів:

Пакет 1: 450 гривень (повний пакет учасника – нічліг (дві ночі), їжа: п’ятниця – обід, вечеря, субота – сніданок, обід, вечеря, неділя – сніданок, обід)

Пакет 2: 250 гривень (без нічлігу – їжа: п’ятниця – обід, вечеря, субота – сніданок, обід, вечеря, неділя – сніданок, обід)

Інструменти необхідно мати з собою! Завершення реєстрації – 21 жовтня.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини