Три тижні, щоб подати заявку на конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва. Призовий фонд - 300 тис грн

19:09 18 червня 2024 р.

Фото до новини

Члени конкурсної комісії обиратимуть переможців у чотирьох номінаціях.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Загальний призовий фонд становить 300 тисяч гривень, члени конкурсної комісії обиратимуть переможців у чотирьох номінаціях.

На Львівщині втретє організували обласний конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва. Конкурс має на меті відзначити та підтримати журналістів – авторів матеріалів на військову тематику, вшанувати військові подвиги різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині.

У Львівській ОВА нагадали, що цього тижня спливає половина терміну, передбаченого для приймання заявок та закликали не відтягувати з подачею інформаційних матеріалів.

«Приймання заявок на конкурс журналістських робіт імені Героя України імені Тараса Матвіїва фактично на екваторі. Час ще є, але не зволікайте з поданням та не відкладайте на останній день. Цей конкурс - про пам'ять, славу і подвиг української зброї та українського воїна. Маємо знати тих, хто боронить Україну та пам’ятати про полеглих у бою», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Конкурс проводять у чотирьох номінаціях. Надіслані матеріали мають бути опубліковані: в онлайн-медіа, в друкованому медіа, у телеефірі чи радіоефірі. Переможці у кожній номінації отримають премію з обласного бюджету у розмірі 50 тисяч гривень, а призовий фонд Гран-прі становить 100 тисяч.

Медіаматеріали мають бути оприлюднені в період з 6 червня 2023 року по 5 червня 2024 року. Докладніше про умови читайте за посиланням.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів