Святковий паровоз «Львівської залізниці» зацікавив понад 1100 пасажирів

16:48 8 січня 2020 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: galnet.fm/

Уже традиційно високою популярністю користувалися подорожі святковим паровозом, які регіональна філія «Львівська залізниця» організувала для львів’ян та гостей міста на новорічні вихідні.

Про це повідомили на сайті «Укрзалізниці», де також розповіли, що в залізничних касах приміського касового залу Львівського вокзалу не залишилося жодного квитка на всі вісім рейсів, які з 29 грудня 2019 року дл 1 січня 2020 року здійснив паровоз Эр-797-86 із двома пасажирськими вагонами. Тож понад 1100 пасажирів скористалися запрошенням Львівської залізниці здійснити подорож ретропоїздом за маршрутом «Львів-Брюховичі-Львів».

Окрім оригінальних фото на фоні паровоза, а також цікавої подорожі поїздом, на станції Брюховичі пасажирів урочисто зустрічали вихованці Львівської дитячої залізниці. Віншуваннями та колядками юні залізничники вітали гостей зі зимовими святами. Святкова акція Львівської залізниці зацікавила не лише малих пасажирів, а й викликала жвавий інтерес серед дорослих. Адже загалом у касах було реалізовано 332 дитячі квитки та 820 повних проїзних документів.

Як інформував «Щоденний Львів», «Укрзалізниця» передбачила додатковий потяг.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:00 21 січня 2020 р.

У Львові відбудеться екуменічна молитва

У середу, 22 січня, о 19.00 у Гарнізонному храмв святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, розпочнеться щорічна екуменічна молитва за єдність християн та мир в Україні

Рубрика: Культура

14:45 21 січня 2020 р.

У львівському Будинку офіцерів пропонують створити осередок просвітництва

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся листом до міністра оборони України Андрія Загороднюка щодо поширеної в ЗМІ інформації про продаж будівлі Будинку офіцерів на вулиці Театральній, 22.

Рубрика: Культура