Студенти готують у Львові святвечір для нужденних

15:12 6 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У п’ятницю, 6 січня, студенти Українського католицького університету вже традиційно організовують святвечір для безхатченків, малозабезпечених сімей та усіх нужденних.

Про це повідомили сьогодні, 6 січня, у Львівській міськраді, де також конкретизували: «Гостина відбуватиметься в різних локаціях Львова: для 250 осіб – в стінах Українського католицького університету на вулиці Хуторівка, 35 а), для понад 200 пацієнтів обласної психічної лікарні на вулиці Кульпарківській, ще для 200 осіб – у Військовому госпіталі, для 50 пацієнтів шпиталю імені Андрея Шептицького та для в’язнів виправної колонії №48».

Організатор акції аспірант кафедри церковної історії Українського католицького університету Назарій Петрів, розповів: «Щороку кількість гостей дійства збільшується. Ще дев’ять років тому приходили 100 людей, а цього року орієнтуються вже на 800. Зібрати людей на святвечір вдається через Центр соціального захисту, в якому реєструються потребуючі. Частину людей, які з різних причин не стоять на обліку, можна знайти через благодійні організації чи парохії, які працюють із цією категорією суспільства. А ще в цьому допомагають самі безхатченки.

Участь у благодійній акції беруть волонтери не лише зі Львова, але й інших міст України. Зазвичай святвечір починається о 14.00 спільною колядкою чи вертепом. Цього року після святкового богослужіння о 16.00 буде сама вечеря – повідомили також у міськраді.

А Назарій Петрів також зазначив: «Благодійну вечерю спонсорують громади УГКЦ та  приватні особи, які в приватний спосіб роблять свої пожертви. Тому акція працює «від людей для людей». Часом ми отримуємо пожертви в дуже цікавий спосіб. Одна особа щороку робить свої пожерти по дорозі на роботу. Це дуже мотивує, бо це знак довіри до нас, студентів і до Українського католицького університету.

Про це розповіли сьогодні, 6 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також повідомили номер контактного телефону Назарія Петріва – 096 274 04 77.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу