Студенти готують у Львові святвечір для нужденних

15:12 6 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У п’ятницю, 6 січня, студенти Українського католицького університету вже традиційно організовують святвечір для безхатченків, малозабезпечених сімей та усіх нужденних.

Про це повідомили сьогодні, 6 січня, у Львівській міськраді, де також конкретизували: «Гостина відбуватиметься в різних локаціях Львова: для 250 осіб – в стінах Українського католицького університету на вулиці Хуторівка, 35 а), для понад 200 пацієнтів обласної психічної лікарні на вулиці Кульпарківській, ще для 200 осіб – у Військовому госпіталі, для 50 пацієнтів шпиталю імені Андрея Шептицького та для в’язнів виправної колонії №48».

Організатор акції аспірант кафедри церковної історії Українського католицького університету Назарій Петрів, розповів: «Щороку кількість гостей дійства збільшується. Ще дев’ять років тому приходили 100 людей, а цього року орієнтуються вже на 800. Зібрати людей на святвечір вдається через Центр соціального захисту, в якому реєструються потребуючі. Частину людей, які з різних причин не стоять на обліку, можна знайти через благодійні організації чи парохії, які працюють із цією категорією суспільства. А ще в цьому допомагають самі безхатченки.

Участь у благодійній акції беруть волонтери не лише зі Львова, але й інших міст України. Зазвичай святвечір починається о 14.00 спільною колядкою чи вертепом. Цього року після святкового богослужіння о 16.00 буде сама вечеря – повідомили також у міськраді.

А Назарій Петрів також зазначив: «Благодійну вечерю спонсорують громади УГКЦ та  приватні особи, які в приватний спосіб роблять свої пожертви. Тому акція працює «від людей для людей». Часом ми отримуємо пожертви в дуже цікавий спосіб. Одна особа щороку робить свої пожерти по дорозі на роботу. Це дуже мотивує, бо це знак довіри до нас, студентів і до Українського католицького університету.

Про це розповіли сьогодні, 6 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також повідомили номер контактного телефону Назарія Петріва – 096 274 04 77.

dailylviv.com

До теми

17:40 24 червня 2022 р.

Львівські митці у Нью-Йорку на Манхеттені показали новий вид мистецтва

Львівські митці Олег та Олександр Денисенки через свою творчість закликають світ звернути увагу на війну в Україні. Вони представили на міжнародній арені новий вид мистецтва – гесографію. Це інноваційне поєднання прийомів скульптури, гравюри та живопису. Виставку уже представили у Нью-Йорку на Манхеттені.

Рубрика: Культура

15:32 17 червня 2022 р.

Польське радіо розпочинає шестигодинне мовлення українською мовою

Щоденні передачі Української редакції Польського радіо для закордону видовжаться з чотирьох до шести годин. Програма транслюється з Варшави українською мовою як Польське радіо для України

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу