Співак Тарас Житинський підтримав піснями поранених бійців у Львівському військовому госпіталі (відео)

23:34 22 травня 2015 р.


Фото: kurs.if.ua

Волонтери передали військовим сувеніри, зроблені власноруч маленькими небайдужими івано-франківцями, смачну домашню випічку та інші дрібниці.

Музикант Тарас Житинський разом із волонтерами ініціативи «Поранені SOS» відвідав пацієнтів Львівського військового госпіталю. Волонтери передали військовим сувеніри, зроблені власноруч маленькими небайдужими івано-франківцями, смачну домашню випічку та інші дрібниці.

Головним подарунком для військових у госпіталі став міні-концерт барда Тараса Житинського. Він виконував патріотичні пісні, які увійдуть до нового альбому «Історія України у піснях XVII-XX століть».

Репертуар назбирувався роками як в українських «глибинках», так і серед української діаспори по всьому світу. Це і пісні січових стрільців, і гуцульські, і упівські.

Тарас Житинський розповів воякам: «Поважаю Петра Конашевича-Сагайданого. Думаю, що всі чули про такого. В українській історії це людина, яка не програла жодної битви як на морі, так і на суші. Особливо морські його походи були відомі у 1612 році. Тоді до 100 «чайок» (козацьких човнів) спалили пів-Стамбула». А взагалі Сагайдачний два рази спалив Москву. Не добив у свій час. Зараз би Москва була якимось районним центром».

Родзинкою стала пісня на слова хлопця, який воює в АТО. Текст Тарас Житинський знайшов в інтернеті і написав музику.

Військові із захопленням слухали унікальні твори і, дякуючи, подарували Житинському листівку зі схожим на нього козаком. Волонтерка Наталя Сербин зазначила, що для військових важлива не лише матеріальна допомога, а й патріотична пісня значною мірою піднімає дух.

«Після року війни військовим, які повертаються з фронту, а особливо пораненим, потрібна людська щира турбота, а не тільки гроші. Вдячність, повага, розуміння і пісня від тих, хто вміє її виконувати щиро, як робить це Тарас Житинський», – зауважила волонтерка.

Про це повідомили сьогодні, 22 травня, в івано-франківському виданні «Кurs.if.ua».

dailylviv.com

До теми

14:02 27 жовтня 2020 р.

Ремонт будинків культури, фестивалі: у Львові розповіли про викривлені підходи до розвитку культури в ОТГ

Культурне життя – це не лише залучення людей до розважальних заходів, а насамперед - створення умов для кожного мешканця реалізувати свій творчий потенціал. На жаль, у більшості громад цього не розуміють і працюють саме так.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу