Солістка балету Львівської опери повернулася з Фінляндії і сказала, де працюватиме

15:14 1 березня 2024 р.

Фото до новини

У Львівській опері розпочали службове розслідування щодо неповернення з гастролей артистів балету.

DailyLviv.com повідомляв, що з гастролей в Естонії і Фінляндії не повернулися троє артистів балетної трупи Львівського національного академічного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької - подружжя Михаліхів, Андрій та Юлія, і Богдан Ключник.

У п'ятницю керівниця літературно-драматургійної частини Львівської опери Аліна Плахтієнко в коментарі для DailyLviv.com сказала: "Зараз поки що ми не можемо поставити крапку в цій історії, тому що службове розслідування досі триває, і в рамках цього розслідування наша дирекція проводить перемовини з учасниками цього інциденту. І як результат ми вже маємо одну солістку, яка повернулася - Юлія Михаліха. Вона відповідно продовжуватиме роботу в нашому театрі. Єдине, що можемо зазначити, що жодна трупа національних колективів сценічних оперних театрів не застрахована від таких випадків. Ми мусимо це розуміти. Але тут вже мова, певно, йде про моральну відповідальність. Це моральний вибір, моральна відповідальність кожної людини". 

На запитання журналіста про причину такого службового розслідування, Аліна Плахтієнко відповіла так: "Це стандартна процедура в театрі. Коли трапляються такі інциденти, проводиться внутрішнє службове розслідування... Це питання коректно поставити відділу кадрів - не пресслужбі". 

З боку Андрія Михаліхи і Богдана Ключника, за словами Аліни Плахтієнко, ніякої комунікації з театром не було: "Про них мені нічого не відомо". 

Натомість знайомі Юлії Михаліхи неофіційно кажуть, що вона повернулася до Львова лише для того, щоб забрати за кордон доньку і речі. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів