Сьогодні о 16.30 на площі Ринок у Львові відбудеться соціальна акція «Твори добро щодня»

11:05 17 лютого 2015 р.


Фото: udyumksh.io.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 30 вихованців з творчих та мистецьких гуртків покажуть на площі Ринок, як варто безкорисно проявляти доброту до оточуючих.

У прес-службі ЛМР повідомили в вівторок «Щоденному Львову», що сьогодні, 17 лютого, вихованці Дитячих клубів проведуть соціальну акцію «Твори добро щодня». У повідомленні також конкретизують:

«30 вихованців з творчих та мистецьких гуртків покажуть на площі Ринок, як варто безкорисно проявляти доброту до оточуючих. Після уроків діти разом із педагогами Залізничного і Шевченківського району вітатимуть перехожих львів’ян та гостей міста із Міжнародним днем спонтанного прояву доброти.

Початок акції – 16.30. Педагог-організатор Дитячих клубів Львова Зоряна Муха розповіла також: «У цей нелегкий час, коли наша країна перебуває у важкій ситуації, і люди перебувають у пригніченому стані, ми вважаємо особливо за необхідне провести акцію, під час якої найменше покоління – дітвора будуть вносити частинку радості у будні дні перехожих людей, даруючи їм листівочку, зроблену власними руками, на якій написано найщиріші побажання. Сподіваємось, що люди на краплиночку стануть щасливішими».

Натомість педагог-організатор Дитячих клубів Шевченківського району Юлія Борятинська зазначила:

«Уже третій рік поспіль ми проводимо цю акцію. Проявляти добрі наміри кожна людина повинна старатися щодня, а не лише у свята. Саме тому ми хочемо привернути увагу львів’ян до справжніх цінностей нашого життя і довести, що доброта здатна зцілювати кожного, хто її виявляє. Чим більше добрих справ ми робимо, тим щасливішими себе почуваємо. Діти із задоволенням створювали листівочки, адже вони направлені у хороше русло, доброта  ̶ це одне із найкращих почуттів, а особливо йде від щирого серця».

Нагадуємо, Дитячі клуби Львова – мережа осередків дозвілля із безкоштовними гуртками різного спрямування.  Більше інформації про акцію можна отримати за номерами телефонів: 093-955-75-02, 063-247-29-52». 

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу