У Музеї найдавніших пам’яток Львова проведуть майстер-класи

10:34 18 травня 2016 р.


Фото: v.lviv.ua

На вулиці Ужгородській Микола Біда познайомить з гончарством, Володимир Сидоренко продемонструє мистецтво тиснення по шкірі, а Андрій Майовець покаже техніку оформлення буквиці.

«18 травня дворик Музею найдавніших пам’яток Львова на вулиці Ужгородській, 8, перетвориться на мистецьку площадку – художники відтворюватимуть давні ремесла з використанням природних матеріалів – глини та шкіри», – повідомили сьогодні, 18 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Охочі можуть взяти участь у майстер-класах з гончарства, тисненню по шкірі, а також спробувати написати пером буквицю. Сьогодні ми можемо спостерігати еволюцію в техніці обробки даних матеріалів, збереженість традицій та авторські творчі інтерпретації митців.

Талановитий майстер Микола Біда познайомить з гончарством та розкриє секрети роботи з глиною.  Відомий художник Володимир Сидоренко продемонструє мистецтво тиснення по шкірі. Іконописець Андрій Майовець покаже техніку оформлення буквиці. 

Відвідувачі зможуть розкрити свої таланти та виготовити власні вироби. Майстер-класи розпочнуться о 17.00.

Також просто неба відбудеться танцювальне дійство за участю студентів кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка. О 22.00 відбудеться 3d меппінг «І князі заговорили…». Музей стане об’єктом для створення аудіовізуального образу, який відкриє його з нового ракурсу у культурному просторі міста».

dailylviv.com

До теми

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу