У Музеї найдавніших пам’яток Львова проведуть майстер-класи

10:34 18 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: v.lviv.ua

На вулиці Ужгородській Микола Біда познайомить з гончарством, Володимир Сидоренко продемонструє мистецтво тиснення по шкірі, а Андрій Майовець покаже техніку оформлення буквиці.

«18 травня дворик Музею найдавніших пам’яток Львова на вулиці Ужгородській, 8, перетвориться на мистецьку площадку – художники відтворюватимуть давні ремесла з використанням природних матеріалів – глини та шкіри», – повідомили сьогодні, 18 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Охочі можуть взяти участь у майстер-класах з гончарства, тисненню по шкірі, а також спробувати написати пером буквицю. Сьогодні ми можемо спостерігати еволюцію в техніці обробки даних матеріалів, збереженість традицій та авторські творчі інтерпретації митців.

Талановитий майстер Микола Біда познайомить з гончарством та розкриє секрети роботи з глиною.  Відомий художник Володимир Сидоренко продемонструє мистецтво тиснення по шкірі. Іконописець Андрій Майовець покаже техніку оформлення буквиці. 

Відвідувачі зможуть розкрити свої таланти та виготовити власні вироби. Майстер-класи розпочнуться о 17.00.

Також просто неба відбудеться танцювальне дійство за участю студентів кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка. О 22.00 відбудеться 3d меппінг «І князі заговорили…». Музей стане об’єктом для створення аудіовізуального образу, який відкриє його з нового ракурсу у культурному просторі міста».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини