Сьогодні у Львові відзначать Всенародний день батька

10:28 19 вересня 2015 р.


Фото: risu.org.ua

У суботу, 19 вересня, з 16:00 до 17:30 святкуватимуть на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

«У суботу, 19 вересня, з 16:00 до 17:30 Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія» та Соціально-просвітницька громадська організація «Майбутні Батьки України» проведуть урочистий захід – свято до Всенародного дня батька на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Організатори урочистого заходу «Всенародний День Батька» (Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія») були ініціаторами проведення першого в Україні Форуму (у Львові 27 березня 2007 р.) «Відповідальне Батьківство». Резолюцією Форуму став всеукраїнський збір підписів на підтримку громадської ініціативи про заснування Дня батька в Україні.

Участь в урочистому заході візьмуть представники влади, громадських організацій, священнослужителі різних християнських конфесій Львова. Відбудеться міжконфесійна спільна молитва за батьків, чоловіків України та Львова.

Святкова музична частина: виступи музичних колективів, хорів від громадських організацій і церков Львова. Під час музичної частини волонтери від церков та громадських організацій привітають чоловіків, батьків Львова, учасників АТО, даруючи пам’ятки-флаєри.

Пам’ятка-флаєр несе інформацію про основні засади, характеристики доброго батька, яким повинен бути справжній чоловік. Мета заходу: піднести значення і розуміння у суспільстві ролі та авторитету батька як голови родини; показати важливість ролі батька у вихованні дітей як майбутніх батьків української нації; відкрити цінність і значимість відповідального батьківства для чоловіків; відкрити розуміння і важливість значення того, що говорить Писання, Слово Боже, Отець Небесний про Своє творіння чоловіка як батька; чесно сказати не тільки про права, але і про обов’язки батька як голови родини, як чоловіка і громадянина України.

Організатори зазначили: «Це не просто відзначення свята Всенародного Дня Батька, це можливість щороку оновити усвідомлення і розуміння для чоловіків, жінок і дітей важливості батька і батьківства в українській родині та відповідальності батька».

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу