Сьогодні у Львові відбудеться культурно-мистецька акція «Стежками митрополита Андрея Шептицького»

09:30 6 травня 2015 р.


Фото: wikipedia.org

У середу з 14.00 до 17.00 в другій частині Митрополичих садів Святоюрської гори пройде акція, присвячена до святкування року митрополита Андрея Шептицького, метою якої є розкриття перед молоддю актуальності його життя, діяльності та послань на сьогоднішній час.

Мистецька акція розпочнеться флеш-мобом о 14.00. Вихованці народного ансамблю сучасного танцю «Тайм-аут», народного вокально-хореографічного ансамблю «Рушничок» та фольклорно-етнографічної студії «Світлиця» ЦТДЮГ будуть танцювати під музичний супровід та скандувати гасло «Держава! Родина! Гідність! Віра!».

Проведення пленеру проходитиме для вихованців художніх студій (гуртків) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів управління освіти ЛМР; учнів художніх відділів (шкіл мистецтв) спеціалізованих позашкільних навчальних закладів управління культури ЛМР; вихованців гуртків УДЮМКів та інших громадських організацій. Організатори запрошують охочих відвідати та змалювати місце, де ступала нога митрополита – собор Св. Юра, Митрополичі сади; активізувати мистецький діалог, створити середовище для дітей та молоді з метою їх мистецького вираження шляхом малюнку.

Організатори та співорганізатори акції: управління освіти Львівської міської ради, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ, Служба у справах дітей ЛОДА. Якщо падатиме дощ – організатори повідомлять про перенесення акції.

Про це повідомили сьогодні, 6 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу