Сьогодні у Львові розпочинається V щорічний фестиваль хорового співу «Співаймо канон»

10:19 14 листопада 2014 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, з 14 до 16 листопада в Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 триватиме V щорічний фестиваль хорового співу «Співаймо канон».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 14 листопада, «Щоденному Львову», що з 14 до 16 листопада в Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 триватиме V щорічний фестиваль хорового співу «Співаймо канон». У повідомленні також конкретизують:

«Дитячі та молодіжні хорові колективи з нашого міста, а також з Дублян, Перемишлян, Новояворівська, Южноукраїнська й оркестр з м. Києва зберуться разом для виконання композицій із творчості Тараса Шевченка, а також для обміну досвідом щодо методів навчання хорового співу.

Програма І дня Фестивалю:

15.00 – відкриття фестивалю;

15.10 – спільне виконання духовної пісні «Дивись яку любов»;

15.15 – майстер-клас Любові Пельо «Роль розспівок у формуванні хорових навичок на ранньому етапі навчання» (Хор молодших класів «Золоті дзвіночки» ЛДМШ №7 смт. Брюховичі);

15.35 – презентація підручника Юрія Антківа «Сольфеджіо»;

15.50 – майстер-клас Наталії Манько «Розучування та виконання галицької весільної пісні «Сидить Дрімля під кужелем» (Зразковий дитячо-юнацький хор «Радуниця» Дитячих клубів Шевченківського району м. Львова);

16.10 – майстер-клас Ольги Мричко (м. Київ) «Робота над твором Лесі Горової «Музика звучить»;

16.30 – спільне виконання твору «Учітеся, брати мої» (сл. Т.Шевченка, муз. А.Кос-Анатольського), диригує Євгеній Карпович (ДШМ №10 м. Львова);

16.40 – частування учасників».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу