У Львові пролунають «Особливі вітання для мами»

10:55 9 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: gazeta.lviv.ua

Вийти на імпровізовану сцену парку імені Івана Франка з привітанням зможуть усі охочі.

«У понеділок, 9 травня, об 11:00 у парку імені Івана Франка, біля Ротонди, відбудеться акція до Дня матері під назвою «Особливі вітання для мами» за участю сімей, що виховують дітей з особливими потребами», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Організовують захід ГО «Батьки Джерела» і Львівський волонтерський центр. У межах акції відбудеться майстер-клас для дітей із виготовлення шумових музичних інструментів та розмальовування глиняних фігурок.

Опісля за допомогою зроблених власноруч шумовичків діти зіграють концерт і отримають символічні подарунки. Вийти на імпровізовану сцену із привітанням для мами зможуть усі охочі.

Після концерту учасники акції матимуть тепле і цікаве спілкування у форматі пікніка за чашечкою чаю/кави. голова ГО «Батьки Джерела» Юлія Аронова зазначила: «Мама – найважливіша і найближча людина для дитини. Діти з особливими потребами – не виняток. Вони так само люблять своїх мам і люблять бачити найріднішу людину усміхненою і щасливою. Для того ми й проводимо цю акцію». 

ГО «Батьки Джерела» – громадська організація, створена батьками дітей з особливими потребами у 2010 році. На сьогодні об’єднує більше 30 родин. Серед її членів є також ті, хто, не маючи дітей з інвалідністю, опікується їх долею та допомагає відстоювати право на гідне життя».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини