Сьогодні у львівському парку «Знесіння» – «ЕкоЛіто»

11:32 30 травня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Регіональний ландшафтний парк «Знесіння» запрошує мешканців та гостей міста на «ЕкоЛіто», яке розпочалося в суботу, 30 травня, о 10.00, а триватиме до 18.00 на вулиці Довбуша, 24. Вхід платний – 4 грн.

На семінарах та заняттях «ЕкоЛіта» можна буде отримати чимало пізнавальної інформації щодо альтернативних методів лікування та профілактики багатьох недуг і поспілкуватися з цікавими людьми, які успішно втілюють філософію здоров’я у своє життя. З 10.00 до 12.00 буде змога дізнатися, як правильно займатися нордичною (скандинавською) ходою, яка сьогодні завойовує дедалі все більшу популярність у світі й Україні зокрема.

Організатори розповіли також: «Цей вид фізичної активності – хода із лижними або спеціальними палицями – виник у Фінляндії і є значно ефективнішим від звичайної ходи й допомагає позбутися багатьох проблем зі здоров’ям. Оскільки людина виконує вправи, перебуваючи на свіжому повітрі, в усі органи та системи через кров потрапляє більше кисню, покращується їхнє функціонування, відтак спостерігаємо лікувальний ефект – вдосконалюється і розвивається серцево-судинна система, загалом оздоровлюється весь організм».

Заняття проводитиме голова ГО «Здорового способу життя», керівник спортивно-оздоровчого центру «Vita Sana» Ганна Лащук. Для тренувань необхідно прихопити лижні або спеціальні палиці – обов’язковий інвентар для нордичної ходи.

Також до парку завітає біолог і травник Георгій Гах, який розкаже про цілющі властивості рослин, про те, у яку пору їх варто збирати, про енергетичні особливості зелені і ще чимало цікавої та пізнавальної інформації з траволікування. Юристи Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина» розкажуть про права та обов'язки відвідувачів парку, можливості розвитку його з дотриманням чинного законодавства та про відповідальність за порушення режиму парку.

Еколог Алла Войціховська проведе безкоштовний аналіз води на її якість для всіх охочих.  Майстрині Львова, під керівництвом Марії Омелян, покажуть свою творчість. Можна буде придбати приємні сувеніри та навчитися робити такі ж власними руками. 

Для дітей буде створено окрему дитячу зону – світ фокусів, різноманітних хімічних експериментів. Також буде представлено різноманітну екологічну продукцію як елемент здорового способу життя і збереження довкілля. Організатори події розповіли також:

«Регіональний ландшафтний парк «Знесіння» – це унікальна територія, яка охороняється законом, з метою збереження в природному стані типових або унікальних природних комплексів та об'єктів, а також забезпечення умов для організованого відпочинку населення. Він сприяє збереженню цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів Львова, відповідає за створення умов для ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах, з дотриманням режиму охорони заповідних природних комплексів і об'єктів, сприяє екологічній освітньо-виховній роботі».

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу