Сьогодні неподалік Львова – фестиваль активного відпочинку «Небу-ХАЙ!» (програма)

10:10 5 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Прихильників здорового способу життя запрошують на берег ріки Дністер у селі Крупське в Миколаївському районі.

5 вересня на березі ріки Дністер у селі Крупське в Миколаївському районі відбудеться фестиваль активного відпочинку «небу-ХАЙ!». Його мета – пропагування здорового способу життя без алкоголю, організація здорового відпочинку у сфері активного туризму та дозвілля, пропаганда внутрішнього туризму у Львівській області, знайомство з видами екстремального туризму (зокрема водного, пішого, велотуризму, скелелазіння, слеклайну, паркуру, каякінгу, парапланеризму) та дозвілля (паркуру, слеклайну, хіпхопу).

Організатор заходу – ЛМГО ТСК «Манівці» за підтримки Львівської міської ради, Департаменту міжнародного співробітництва та туризму ЛОДА, Миколаївської районної ради та Миколаївської РДА. Загальна кількість осіб, яка візьме участь у фестивалі, – близько 1500. 

Керівник відділу спорту управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Петро Гошовський зазначив: «Я впевнений, що фестиваль відвідає величезна кількість людей, оскільки кожен зможе знайти заняття для себе: чи то взяти участь у велоквесті чи піднятись на повітряній кулі чи будь-що інше. Це надзвичайно потрібний захід, адже його метою є не лише популяризація екстремальних видів спорту, а й акцентування на тому, що класно відпочити можна і без алкоголю. Тому, запрошуємо усіх охочих долучитись до фестивалю». 

Зареєструватись чи ознайомитись з програмою фестивалю можна на сайті Туристсько-спортивного клубу «Манівці» за адресою http://manivci.org/.

Події Фестивалю

08.00 – велопробіг учасників фестивалю за маршрутом Львів – Крупське;

10.00 – старт регати 10-місних катамаранів за маршрутом село Розвадів – село Крупське;

14.00 – 400-метровий заплив «Всі на всьому» (вимоги: сконструювати плавзасіб або пройти заплив з десятьмама кульками блакитного кольору; рятувальні жилети забезпечуються організаторами);

14.30 – старт відборів фестивалю хіп-хопу «Deep In My Flow»; початок слеклайн-фесту та паркур-фесту, підйом на повітряній кулі, майстер-клас з танців на полотнах, початок квесту «Скарби Скарбека»: завданням є зібрати максимальну кількість «скарбів» в складі команди або особисто на таких етапах та майстер-класах: велослалом; скелелазіння; пейнтбол; пішохідний туризм; бігбол; сумо; аербег; купини; слизький волейбол; каякінг; паркур; слеклайн; повітряна куля;

17.00 – виступи гуртів «Грей-дер», «Екзюпері», «LosColorados», «Rock-H», «Кому Вниз». Нагородження переможців;

20.00-22.00 – старт хіп-хоп фіналів.

Судить – «Franky Dee» – переможець багатьох фестивалів і просто відмінний танцівник.

Настрій свята забезпечать «Dj Durshlag» та «Mc Drone».

22.00 – ватра;

23.00 – закриття фестивалю.

Охочі забезпечуються наметами та спальниками. Квиток на вечірній концерт (жовтий браслет): до 10 серпня – 50 грн, до 31 серпня – 100 грн, з 1 до 5 вересня (включаючи день на території Фестивалю) –  150 грн.

Участь у велопробігу – безкоштовна (і дає учаснику, який подолав дистанцію, жовтий браслет, який в свою чергу є квитком на концерт). Внесок учасника перегонів на катамаранах (включає квиток на концерт) –  150 гривень (синій браслет), тобто так, як «Усе разом», тільки для тих, хто швидко приймає рішення.

Внесок «Усе разом» (участь у квесті, а також перепустка на сплав та квиток на концерт) - 300 грн. (синій браслет).  Вік учасників і відвідувачів – без обмежень.

Реєстрація –  на сайті www.manivci.org. Продаж та вживання алкоголю, тютюнових виробів та енергетиків на території фестивалю заьоронено.

На що подивитись: демонстраційні виступи технічного авіамоделювання – літаки з розмахом крил до чотирьох метрів, показові виступи парашутистів – щогодини над територією фестивалю відбуватимуться стрибки з парашутом, показові виступи з велотріалу, прогулянки на конях, підйом на повітряній кулі, фестиваль з хіп-хопу «Deep In My Flow» (на малій сцені), концерти гуртів Грей-дер, Екзюпері, LosColorados, Rock-H, корифеї українського року «Кому вниз».

Подарунки «Скарби Скарбека» забезпечують друзі та партнери Фестивалю: фірмовий магазин «Кампус» – генеральний приз (намети); магазин «Команчеро» – туристичне спорядження; магазин «Профірайдер» туристичне спорядження; кінний клуб «Волоцюги» –  п’ять одноденних мандрівок на конях;  відпочинковий комплекс та демонстраційна пасіка «Медовий блюз» –  рамка меду і сон на вуликах; мережа кінотеатрів «Кінопалац» –  квитки для переможців; підйом на повітряній кулі;  стрибок з парашутом. Фестиваль повний креативу та вільний від алкоголю.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу