Сьогодні на Львівщині відкриють Королівський зал

15:50 9 січня 2014 р.


Фото: wikimedia.org

Він стане доступним для туристів після тривалої реконструкції.

Колись у цьому залі в одній зі споруд (на світлині) конвікту (єзуїтської колегії) в місті Хирові Старосамбірського району зупинялися визначні історичні постатті. Але впродовж тривалого часу він перебував у занедбаному стані, й тільки нещодавно, завдяки жертовній підтримці меценатів, нарешті здійснено його реконструкцію.

Натомість сьогодні о 17:00 відбудеться відкриття Королівського залу, а піл час нього –презентація туру, в якій йтиме мова про майбутні екскурсії для туристів в конвікт, які супроводжуватимуться шоу-програмами та середньовічним народним українським й віденським балом. Про це повідомляє сьогодні, 9 січня, прес-служба Львівської філармонії.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу