Сьогодні й завтра у Львові – присвячений Дню матері Міжнародний фестиваль «У колі друзів»

12:22 9 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

9 та 10 травня з 15.00 до 18.00 у Концертному залі обласної філармонії імені Станіслава Людкевича на вулиці Чайковського, 7 відбуватиметься Х Міжнародний фестиваль «У колі друзів», присвячений Дню матері.

Зокрема, у програмі концертні виступи за участю таких творчих колективів: фольклорний гурт «Слопніцкий збирцок» (Польща); ансамбль пісні і танцю «Арменішана» та ансамбль культурної асоціації «Зестреа Ґуґуланілор» (Румунія); танцювальний ансамбль народної школи мистецтв ім. Юліуса Синюса (Литва); ансамбль бандуристок «Мальвочки» (Кіровоград); ансамбль народної музики і танцю «Ґорґани», (Львів); танцювальний ансамбль культурного центру «Зорбас» (Київ); ансамбль пісні «Астеракі» культурної общини «Еллінес» у Львівській області (Львів); Антоніна Оганесян та церковний хор «Сагмос» культурного товариства «Ахпюр» (Львів).

За словами організаторів, метою фестивалю є збереження національно-культурної самобутності та етнічної ідентичності української нації в процесі інтеграції України до Європейського Союзу і доступ до культурних надбань інших народів. Вартість квитка – 20 грн. Захід відбудеться за ініціативи Центру дитячої творчості «Веселка» Франківського району м. Львова, департаменту гуманітарної політики ЛМР, департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

22:42 19 жовтня 2021 р.

У Львові слухають музику, яку забороняли тоталітарні режими Сталіна і Гітлера (відео)

У Львові прозвучали симфонічні твори репресованих композиторів, написані у концтаборах, та політичних вигнанців з радянської України й нацистської Німеччини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу