Сьогодні біля пам’ятника Шевченку у Львові проведуть всеукраїнську акцію «Одна єдина соборна Україна»

11:50 22 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: galnet.org

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні, 22 січня, о 18.00 в містах України зв'яжуть «Стрічку єдності», які будуть зв'язані в єдину стрічку.

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову», сьогодні, 22 січня, о 18.00 до Дня Соборності України біля пам’ятника Тарасу Шевченку на пр.оспекті Свободи відбудеться всеукраїнська акція «Одна єдина соборна Україна». У повідомленні також конкретизують:

«Захід здійснюється за ініціативи громадської організації «Схід і Захід разом» і за підтримки Народної самооборони Львівщини. Його організатори зазначили:

«Одна єдина соборна Україна» – під цим гаслом навесні минулого року на площі своїх міст виходили десятки тисяч мешканців Донбасу, які ціною власного життя та здоров’я відстоювали єдність країни. Тому 22 січня українці Сходу та Криму вийдуть на площі різних міст України, щоб підтвердити: Донбас і Крим – це українська земля, невід’ємна складова єдиної країни». 

У кожному з міст, що беруть участь в акції, учасники зв'яжуть «Стрічку єдності» зі своїми побажаннями Україні та українцям до Дня Соборності. Після завершення флеш-мобу кожне місто оголосить довжину своєї стрічки та передасть цей символ єдності до Києва, де наприкінці акції буде озвучена приблизна загальна довжина стрічки.

Згодом у столиці всі стрічки з різних регіонів України будуть зв'язані в єдину стрічку. «Стрічка єдності» почне свою дорогу з Києва регіонами України – від Луганщини до Львівщини.

Під час акції 22 січня планується вшанування пам'яті мирних жителів, воїнів Української армії та бійців добровольчих батальйонів, які загинули на Донбасі, а також всіх героїв, які захищали незалежність України в різні часи. Міста-учасники: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Херсон, Запоріжжя, Краматорськ, Слов’янськ, Маріуполь, Артемівськ, Добропілля, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Рубіжне, Лисичанськ, Сватове, с.м.т. Борова (Харківська область).

Координатор загальноукраїнської акції – Анастасія Горова (066) 530-25-37. Координатор акції у Львові – Ірина Рєвунова (098) 358-04-41. Контактна інформація: Наталія Казьоннова, прес-секретар, координатор із питань комунікацій зі ЗМІ ГО «Схід і Захід разом», тел. 096 306 26 22, 063 590 28 07, e-mail: cxidizaxid@gmail.com, https://www.facebook.com/groups/468986653239478».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів