Школярі відвідуватимуть 25-й «Book Forum» у Львові без квитків

16:00 13 вересня 2018 р.

  • 0
  • 1089


Фото: bookforum.ua

19-23 вересня у Львові відбудеться ювілейний 25-й «Book Forum» – найбільший літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи.

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Для дітей віком до 16 років вхід на форум – безкоштовний. Про це заявила сьогодні, 13 вересня, під час організаційної наради президент «Book Forum» Олександра Коваль, яка доповнила: «Також безкоштовний квиток отримають працівники освіти  та культури,  які попередньо зареєструвались. При собі необхідно мати посвідчення особи»

«Зокрема, безкоштовно відвідати книжкову подію зможуть пенсіонери, особи з інвалідністю I-II груп, військовослужбовці строкової служби, учасники ООС. Ці категорії осіб повинні мати спеціальне посвідчення», – поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:30 14 листопада 2018 р.

Вселенський патріарх запевнив, що надасть автокефалію Українській церкві

Вселенський патріарх Варфоломій звернувся до українців у річницю Голодомору й розповів про те, чому він прийняли рішення надати автокефалію Українській православній церкві.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 384