Шевченківський гай у Львові став театром просто неба

18:00 5 травня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

До святкування Дня Львова активно долучився Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького.

Про це повідомили в суботу в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «5 та 6 травня (в суботу й неділю) в скансені Музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) відбуватиметься низка заходів за участі гостей із півдня та сходу України, які привітають львів’ян мистецькими подарунками».

«Сьогодні, 5 травня, Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького перетворився на велику сцену просто неба, на якій Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша дивуватиме глядачів своїми постановками. Театральна феєрія включатиме три вистави – «Лісова пісня» (Леся Українка), «Не плачте за мною ніколи» (Марія Матіос) та «Кицька на спогад про темінь» (Неда Неждана). Упродовж однієї з моновистав героїня, розповідаючи драматичну й актуальну зараз історію жінки-переселенки, готуватиме борщ, яким у кінці частуватиме усіх присутніх», – поінформували також у міськраді.

«Постановки відбуватимуться просто неба на трьох локаціях, сцена й глядацька зала будуть умовними, а тому це буде цікавий експеримент, причому як для акторів з імпровізаційного боку, так і для глядачів, бо вони теж стануть важливою частинкою усього дійства. Щоб відвідати зазначені заходи, достатньо буде придбати вхідний квиток у Музей (30 гривень – загальний, 20 гривень – пільговий). Закінчиться святкування концертом естрадної пісні», – розповіли також у міськраді, де також опублікували програму театру просто неба в Шевченківському гаю.

dailylviv.com

До теми

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу