Сергій Міхновський покаже у Львові «Придумане місто»

10:00 5 червня 2017 р.


Фото: lviv.carpediem.cd

У вівторок, 6 червня, о 17.00 у мистецькій галереї «Зелена канапа» розпочнеться презентація виставки художника Сергій Міхновського «Придумане місто».

Про це повідомили «Щоденному Львову» в мистецькій галереї «Зелена канапа», де також поінформували: «Архітектор за освітою, художник Сергій Міхновський, якнайкраще розуміє важливість та відповідальність щодо збереження архітектурного середовища. Часто називаємо кращі зразки містобудування  золотою спадщиною. У Сергієвих придуманих містах архітектура набуває золотого наповнення у буквальному сенсі цього слова. Всі живописні полотна містять в собі фрагменти покриття золотою поталлю».

«Історія «роботи з золотом» у Міхновського давня. Ще 1999 року відбулася виставка «Золоті гори». Після котрої листкове золото присутнє майже у кожній Сергієвій роботі. Міста Сергія Міхновського, хоча майже повністю вигадані, все ж містять у собі зображення будівель різних міст у яких побував художник і які його надихнули. Польські, італійські, німецькі, данські, угорські міста т, звичайно ж, українські – Свірж, Жовква і рідний Львів. А золотим містам – золоті речі!», – розповіли також у галереї

«Зібрані Міхновським автентичні старовинні предмети побуту: годинник, праска, кавомолка, ножиці, терези, цвяхи і навіть цегла «позолочені» художником також стануть частиною виставки. Презентація виставки та буклету проекту відбудеться 6 червня о 17.00. Триватиме вона довше, аніж зазвичай, – чотири тижні (до 2 липня)», – повідомили також у мистецькій галереї «Зелена канапа».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу