«Ромео і Джульєтту» покажуть у Львові просто неба

11:20 7 вересня 2017 р.

 Італійський дворик на площі Ринок у Львові

Італійський дворик на площі Ринок у Львові
Фото: tour-u.in.ua

Перша вистава «Ромео і Джульєтта» розпочнеться в Італійському дворику на площі Ринок 7 вересня, о 21.00.

У Львівській міськраді запевнили: «Впродовж вересня в Італійському дворику на площі Ринок (№6) будуть проходити вистави під відкритим небом від «Першого театру». Перша вистава «Ромео і Джульєтта» розпочнеться 7 вересня, о 21.00. Саме цю виставу «Перший театр» ставив у межах проекту «Ніч у Львові».

Координатор інноваційних програм в галузі культури ЛМР Марта Іванишин зазначила: «Впродовж вересня будуть відбуватися вистави від «Першого театру» в Італійському дворику. На це нас надихнув проект «Ніч у Львові», а саме вистава «Ромео і Джульєтта», яка тут відбувалася, яка, власне, обов’язково повинна повторитися, оскільки надзвичайно багато відвідувачів було. Щоби тут відбувалися вистави, нам допоміг історичний музей.

Ми хочемо, щоб «Перший театр» був не лише в театрі, але і за його межами. Зараз ми стартуємо з Італійського дворику і проект цей триватиме протягом вересня, наскільки нам буде дозволяти погода, адже тут будуть проходити вистави просто неба. Ми бачимо, що є для цього потреба, є відповідний результат, тому, чому б і не розпочати такі перегляди вистав. Це перший наш такий проект, власне, театр за межами театру, в різних двориках. Зараз ми говоримо про Італійське подвір’я. Має бути постійне життя між театром і його відвідувачем».

Натомість художній керівник «Першого театру» Юрій Мисак розповів: «7 вересня ми плануємо тут, в Італійському дворику, відкрити сезон для усіх відомою виставою «Ромео і Джульєтта». Чи не найбільшим поштовхом для цього стали телефонні дзвінки тих глядачів, які не потрапили на виставу в рамках проекту «Ніч у Львові». Крім «Ромео і Джульєтти», плануємо ставити вистави на італійську тему. Сподіваюся, що це може бути вистава «Король-олень» за Карлом Гоцці. Будемо думати, щоб не лише в теплий період року ставити вистави просто неба». 

«Квитки на вистави в Італійському дворику будуть дорожчими, аніж у самому театрі, за рахунок частувань та додаткової декорації, яка необхідна буде для показу вистав у дворику. На виставу зможе потрапити до 200 глядачів і квитки можна буде придбати в «Першому театрі» та в Італійському дворику», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

До теми

20:01 28 січня 2022 р.

На Львівщині створять інтерактивну карту місць, які будуть привабливі для кінозйомок

Сьогодні відбулась робоча зустріч представників кінокомісії при Львівській облдержадміністрації з керівництвом Трускавецької міської ради та організаторами кінофестивалю «Корона Карпат».

Рубрика: Культура

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу