Родини учасників АТО зі Львівщини здійснили паломництво до Зарваниці

13:30 16 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: kapelanstvo.com.ua

Наймолодші прочани взяли участь у майстер-класі з рукоділля, який організували для них волонтери.

«14-15 травня сім'ї учасників АТО разом із військовим капеланом о. Мироном Горбовим та волонтерами здійснили паломництво до чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької, що на Тернопільщині», – повідомили сьогодні, 16 травня, на інформаційному портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ, де також розповіли подробиці:

«Під час прощі паломники молилися до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці, пройшли молитовною Хресною дорогою, занурилися у купель святої Анни. Ввечері наймолодші прочани взяли участь у майстер-класі з рукоділля, який організували для них волонтери.

У неділю паломники молилися у Соборі Зарваницької Матері Божої Архиєрейську Святу Літургію з нагоди Неділі жінок мироносиць, яку очолив Владика Василій, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ. Паломництво для учасників АТО та членів їхніх сімей організував Центр Військового Капеланства Л архиєпархії УГКЦ спільно із Громадською організацією «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих». Від імені учасників та організаторів паломництва висловлюємо щиру подяку адміністрації Марійського духовного Центру села Зарваниця за надання нічлігу для прочан».

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також опублікували фоторепортаж з прощі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини