Ресторан «Грушевський cinema jazz» у Львові: бізнес-ланч з легким відчуттям голоду

12:36 18 вересня 2013 р.

Головною небезпекою бізнес-ланчу в ресторані імпровізацій «Грушевський cinema jazz» були ремонтні роботи на фасаді будинку на проспекті Шевченка, 28.

Експертам «Щоденного Львова» довелося, нехтуючи правилами техніки бкезпеки, долати сигнальні стрічки, якими був обгороджений будинок, аби увійти до закладу на обід. Але оновлення фасаду вже закінчено, і сьогодні вхід до ресторації – парадний та цілком безпечний (не той, що на фото).

Зрештою, як і бізнес-ланч. З трьох його варіантів експерти замовили найбільш наближений до вегетаріанського – салат з капусти і редису, овочевий суп по-міланськи, судак смажений з цибулею по-домашньому, на гарнір – картопля відварена із зеленим маслом і узвар. Ціна комплексного задоволення – 65 грн. Усе – свіже і загалом – смачно. 

Хоча про смаки завжди сперечаються. Салат був заправлений майонезом, який, за оцінками експертів-харчовиків, належить до найбільш шкідливих продуктів харчування. Як з’ясувалося при розрахунку у розмові з офіціантом, салат, за бажанням клієнта, можна було заправити олією – тобто є вибір, лише про нього завчасно ніхто не повідомив. А риба, місцями, була посолена більше, ніж до такого готові смакові рецептори пересічного відвідувача.

Дещо недосконалу кухню компенсував добре витриманий стиль ресторану – а-ля «сінематограф» початку 20 століття з дбайливо відреставрованими старими вікнами-вітринами, раритетною кінематографічною технікою та сучасним екраном з проектором для перегляду фільмів та відео. А також - швидке обслуговування - бізнес-ланч тривав  півгодини - і ввічливий персонал.

Жінки-експерти, які надають перевагу легким обідам, поставили ресторану 4 бали за п’ятибальною шкалою. Натомість чоловіки-експерти, які встали з-за столу, як рекомендують дієтологи, з легким відчуттям голоду, догодували себе думкою, що після такого обіду їхня продуктивність праці не впаде.

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу