Президент львівського університету став митрополитом УГКЦ у США

10:00 5 червня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

В Українській католицькій катедрі Непорочного Зачаття у Філадельфії відбулася урочиста церемонія інтронізації митрополита та архієпископа Філадельфійської архієпархії УГКЦ в США Бориса Ґудзяка.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в агенції новин «Укрінформ», де також розповіли: «В урочистостях взяли участь близько 2,5 тисячі вірян. Заходи розпочалися з Божественної літургії, зачитування привітання від Папи Римського Франциска та вручення новому настоятелю УГКЦ США Папської булли. Після цього митрополит Борис Ґудзяк виступив із проповіддю в якості нового пастиря Філадельфійської архієпархії».

«Божественну літургію та церемонію інтронізації відправили глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук), Апостольський нунцій у США Крістофер П’єр, архієпископи, єпископи, протопресвітери та отці Філадельфійської архієпархії», – сайті львівського Українського католицького університету нагадали, що 2013 року Борис Ґудзяк був обраний президентом цього навчального закладу.

dailylviv.com

До теми

17:40 24 червня 2022 р.

Львівські митці у Нью-Йорку на Манхеттені показали новий вид мистецтва

Львівські митці Олег та Олександр Денисенки через свою творчість закликають світ звернути увагу на війну в Україні. Вони представили на міжнародній арені новий вид мистецтва – гесографію. Це інноваційне поєднання прийомів скульптури, гравюри та живопису. Виставку уже представили у Нью-Йорку на Манхеттені.

Рубрика: Культура

15:32 17 червня 2022 р.

Польське радіо розпочинає шестигодинне мовлення українською мовою

Щоденні передачі Української редакції Польського радіо для закордону видовжаться з чотирьох до шести годин. Програма транслюється з Варшави українською мовою як Польське радіо для України

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу