Прес-служба співачки Наталії Бучинської стверджує, що 7 березня її концерт у Львові все-таки відбудеться

18:05 6 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Наталії Бучинської / «Gazeta.ua»

У прес-службі співачки запевняють, що її виступ торік 29 листопада на Європейській площі в Києві був не перед антимайданом.

Як інформував 3 березня «Щоденний Львів», йому тоді повідомили в прес-службі міської організації Народного Руху України, що вона звернулась до керівників облдержадміністрації та філармонії з вимогою скасувати проведення концерту Наталії Бучинської через те, що співачка свого часу підтримувала «Антимайдан». Після цього прес-служба артистки звернулася до низки засобів масової інформації зі заявою, яку, зокрема, цитує сьогодні, 6 березня, київське інтернет-видання «Gazeta.ua». У його повідомленні йдеться:

«Співачка Наталія Бучинська спростовує свою причетність до Антимайдану. Таку заяву поширила її прес-служба.

Співачка Наталія Бучинська стверджує, що не підтримувала антимайдан у Києві, організований «Партією регіонів». При цьому вона не заперечує, що виступала на Європейській площі, але запевняє, що це не був антимайдан.

Нагадаємо, концерт виконавиці у Львові анонсували на 7 березня. Повідомлення поширили у відповідь на вимогу Львівського осередку НРУ скасувати концерт співачки у Львові 7 березня, оскільки  вона була причетна до антимайдану.

Зараз же прес-служба Бучинської стверджує, що концерт таки відбудеться, а сама Наталія відкидає будь-які звинувачення у своїй «антимайданній» діяльності. Зазначимо, що йдеться про виступ Наталії Бучинської 29 листопада на мітингу в Києві, який був альтернативним Євромайдану, і на якому виступали лідери «Партії регіонів» та Компартії. Попри це, Наталія Бучинська заявила:

«Концерт, на якому я виступала, був за вступ України в Європу, на сцені були прапори України та Євросоюзу, є відеозапис, який засвідчує відсутність будь-яких непатріотичних гасел та закликів. Різні політичні сили та партії завжди запрошують артистів на їх заходи. Після жорстоких подій 30.11.2013 та побиття на Майдані, мене запрошували на концерти правлячої партії, але я категорично відмовлялась від всіх виступів і жодного разу не брала участі у заходах Антимайдану». 

Більш того – як доказ своєї непричетності до антинародних мітингів та того, що вона за Україну – була, є і буде, співачка розіслала у ЗМІ фото зі своїх благодійних виступів на підтримку України та українських військових («Акція вдячності»). У заяві її прес-служби також запевняють:

«Народна артистка України Наталія Бучинська раніше ніколи не афішувала свою громадську діяльність, так як не вважала це потрібним, тому про її негучні виступи перед дітьми, ветеранами, інвалідами чи просто старшими людьми громадськості нічого невідомо, відтак склалася ситуація, що все, що сьогодні про неї «знає» Інтернет, – це її виступ нібито на Антимайдані.  Народна артистка України Наталія Бучинська завжди була і є патріотом своєї країни і ніколи не піде проти людей!

І це є важлива та чітка громадянська позиція співачки! Навіть інформація розповсюджена через сайти, соціальні мережі може вести до судової справи та відповідальності за розповсюдження неправдивоії інформації. На жаль, є люди та журналісти, які наклепами намагаються спотворити репутацію Наталії Бучинської та її творчих досягнень.

Співачка не піарила кожен свій крок благочинності та соціальних заходів у ЗМІ, але зараз це треба довести до відома широкого загалу. Тільки за останні місяці відбулось кілька десятків концертів, і Наталія намагалась максимально відгукнутись на всі запрошення від людей з різних куточків України! Їхала до людей з концертами, працюючи безкоштовно ДЛЯ ЛЮДЕЙ на будь-яких сценах, щоб підтримати дух та дати наснаги в нелегкий для України час, відвідувала госпіталі, давала концерти для українських військових. 

Підкреслюємо, Наталія Бучинська завжди була, є і буде українкою, людиною яка ніколи не піде проти свого народу! Тож наклепи в сторону співачки про «антиукраїнський настрій» є неприйнятними...

Радимо громадським організаціям перевіряти інформацію перед офіційними заявами/поданнями, бо вони не мають права на помилки та забруднення репутації людини, і несуть відповдальність за публічні наклепи та створювання нікому непотрібної напруги, що караються Законами України. Вважаємо за потрібним активістам організації вивчити всі достовірні факти стосовно ситуації та публічно вибачитись перед співачкою!

Концерти «Моя Україна» складаються з багатьох улюблених народом пісень за 20-річчя творчості Наталії Бучинської та композитора-співака Ніколо, а також прозвучать нові пісні.

Люди мали можливість півтора місяці тому купувати квитки на анонсовані концерти і жодних нарікань від публіки не було! Запрошуємо на концерти «Моя Україна» всіх людей з добрими думками та гарним настроєм!

З повагою, прес-служба Народної артистки України Наталії Бучинської».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу