Правильний догляд за толстовкою та худі з принтом

10:18 3 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Завдяки сучасним технологіям на одяг можна нанести будь-який малюнок чи текст.

Толстовка або худі з оригінальним принтом — популярна деталь гардеробу, яка дає можливість відобразити настрій, продемонструвати оточенню свої пристрасті або життєві цінності. Завдяки сучасним технологіям на одяг можна нанести будь-який малюнок чи текст. Але щоб принт зберігся надовго, за річчю потрібен спеціальний догляд.

Як доглядати за толстовкою або худі з принтом?

Експерти нагодують, не потрібно прати виріб з принтом часто. Адже будь-які агресивні дії негативно впливають на нанесене зображення. Якщо потрібно освіжити одяг, можна користуватися вологими серветками. А плями та локальні забруднення добре видаляються губкою та мильним розчином.

Якщо все ж таки прийнято рішення прати толстовку або худі жіночі, краще вибрати ручне прання. Вибирайте гелі для прання чи рідкий порошок. Такий засіб чудово розчиняється у воді — на виробі не залишиться білих плям. Коли прання в машині не уникнути, виставляєте автомат на делікатний режим без віджиму. Категорично заборонено використовувати засоби з ефектом відбілювання — вони просто ліквідують малюнок.

Віджимання — загалом окрема тема для розмови. Виконувати його потрібно акуратно, щоб малюнок не розтріскався. Достатньо легенько натискати на тканину, щоб зайва волога вийшла.

Сушити вироби з м'якого футерованого полотна, прикрашені принтами, необхідно в горизонтальному положенні. Розкладіть одяг на білий махровий рушник або простирадло, воно вбере в себе всю зайву воду. Дайте толстовці або худі висохнути природним способом, не використовуючи високотемпературне обладнання — фен, обігрівач, батарею. Адже під впливом тепла принт може пересохнути, розтріскатися та обсипатися.

Футер чудово тримає форму, тому одяг з цей тканини можна не прасувати. Але якщо ви хочете це зробити, треба прасувати худі з виворітного боку і навколо зони малюнка.

Зберігати толстовку або худі з малюнком потрібно у складеному вигляді. Так вона не буде витягуватися. Акуратно загніть рукави назад і складіть річ навпіл. Тканина не буде м’ятися, зображення не зламається.

Не потрібно одягати толстовку під верхній одяг. Це часто стає причиною утворення катишків та передчасного стирання зображення. В ідеалі і худі, і толстовка вже є верхнім шаром одягу. Нехай так воно ї залишається.

Висновок

Дотримуючись цих простих рекомендацій, можна буде носити худі з принтом довгі роки. Річ буде виглядати привабливо і яскраво, начебто нещодавно придбана. Ніхто з оточуючих навіть не здогадається, що виріб з оригінальним принтом пережив кілька десятків циклів прання, сушіння і навіть прасування.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини