Працівники «Шевченківського гаю» у Львові підготували «Музейний мікс»

13:55 6 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Музей народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького у Львові запрошує львів’ян та гостей міста на інтерактивно-романтичний відпочинок «Музейний мікс», який відбудеться 12 лютого.

Працівники «Шевченківського гаю» запрограмували в межах «Музейного міксу» романтичний фотоконкурс, різноманітні майстер-класи, виготовлення стрітенської свічки-оберегу та можливість помилуватися зимовими пейзажами. Зокрема, 12 лютого в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького у Львові відбудуться майстер-класи: народних музичних інструментів; виготовлення іграшок із природніх матеріалів; бондарства; соломоплетіння; ковальства; випічки хліба; «Стрітенська свічка» (початок – о 13.00, місце проведення – виставковий зал, вартість – 25 гривень).

Закоханих запросять 12 лютого в «Шевченківському гаю» взяти участь фотоконкурсі «Одна історія кохання», приуроченого до Дня закоханих, – зробити креативний знімок у музеї на тематично-прикрашеному майданчику, оригінально підписати та виставити в соціальну мережу «Facebook» з хештегом «#однаісторіякоханняшевченківськийгай2017». Цей фотоконкурс триватиме з 12 до 14 лютого включно.

А три пари переможців будуть оголошені 16 лютого. Перша пара-перможець отримає :

1. Приз – романтична фотосесія «Lovestory» на території музею з можливістю використання – зразків народного одягу. 2. Велике фото (А2) буде розміщене на території музею із написом - Переможці фотоконкурсу «Одна історія кохання» 3. Фото буде виставлена на сайті музею та у соцмережах. Друга і третя пари переможців отримають романтичні призи.

Про це повідомили сьогодні, 6 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів